LifestyleSmacznego

Wegańskie słodycze, Super Krówka

Słodycze to przekąska, zachcianka która u mnie w domu ma swoje miejsce.  Wiem, że nie powinno się ich spożywać dużo, ale ja bez wątpienia jestem od nich uzależniona. Nie wyobrażam sobie popołudniowej kawy bez chrupiącego ciastka czy kilku kostek czekolady. Dzieci też lubią słodkości. Na szczęście są zdrowe zamienniki, które polubiliśmy. Mowa o słodyczach wegańskich od Super Krówki. 

Wszystkie słodycze  posiadają certyfikację ekologiczną, charakteryzują się krótkim, zrozumiałym dla konsumenta składem, są wegańskie i pozbawione glutenu. Co ważne, w produkcjistawiamy na surowce pochodzące wyłącznie z upraw ekologicznych, przykładając ogromną wagę do tego, aby miały one także korzystny wpływ na nasz organizm, stąd m.in. w składach wykorzystujemy: syrop ryżowy, błonnik z akacji i białko słonecznika. Na szczególną uwagę  zasługuje fakt, że nasze słodycze pozbawione są oleju palmowego, syropu glukozowo-fruktozowego i innych ulepszaczy, które nie tylko niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie, ale są również ogromnym zagrożeniem dla naszego środowiska.

Pamiętam początkowe produkty tej marki. Kiedy byłam w Rossmannie zauważyłam wegańskie krówki i kilku ciekawych smakach wówczas skusiłam się na jedne. Teraz oferta marki Super Krówka bardzo się powiększyła. Każdy miłośnik słodkości znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Do oferty tradycyjnych krówek dołączyły: tubki, batony, kremy, czekolady, bakalie, chrupki oraz draże.

Moi domowi, czekoladowi eksperci chętnie próbowali nowości. Każdy znalazł swojego faworyta. Naszym hitem, wśród dorosłych okazały się bakalie oraz czekolady. Odpowiednio zbilansowana równowaga między orzechami czy skórką pomarańczową to hit.  Dzieci zdecydowały że baton toffi z bananami jest mniam. Bardzo lubią taką formę słodyczy gdzie razem mogą się dzielić.  Obawiałam się czy domownikom będą smakować słodycze o innym składzie i smaku, po które zazwyczaj sięgaliśmy. Na początku próbowali delikatnie, bo wiadomo to nowość.  Po pierwszych próbach chętnie  sięgali po kolejne słodkości.

Słodycze Super krówka to idealna alternatywa do dzieci. Zastąpienie słodyczy o niezbyt zdrowym składzie na te które zawierają choćby cukier trzcinowy, miazgę kakaową czy proszek kokosowy czyli to co z natury najlepsze. W składzie nie znajdziemy ani grama sztucznych składników, nic z symbolem E na początku. Jednym słowem słodycze idealne.  Co dla mnie jest również istotne, to produkt Polski.

Słodycze Super Krówka znajdziecie m.in. w sklepach Netto, Rossmann, Carrefour, Żabka,  Piotr i Paweł, Kaufland czy na stacjach Paliw Shell

Znacie słodycze Super Krówka?

46 komentarzy do “Wegańskie słodycze, Super Krówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *