Kolorowanie to nie tylko zabawa. Ćwiczenie małych rączek, trzymanie kredek to początek nauki do dalszego pisania. Książeczki Ubrania do kalkowania to nie tylko kolorowanka, skrywają w sobie jeszcze jedną atrakcję plastyczną.

Z książkami „Barbie. Ubrania do kalkowania”  oraz “Disney Księżniczka. Ubrania do kalkowania”to będzie fantastyczna zabawa. W środku znajdziesz specjalnie przygotowane obrazki oraz kalki –  pomogą Ci one wyczarować na każdej stronie niepowtarzalne stylizacje. Każdy z odrysowanych przez kalkę obrazków możesz dodatkowo ozdabiać, kolorować i stylizować. Uwolnij kreatywność i twórz niepowtarzalne stroje dla swojej ulubionej bohaterki i jej przyjaciół.

 Disney Księżniczki

Ubrania do kalkowania to książeczki, w których znajdziemy obrazki do kolorowania, naklejki. Ponadto za każdym obrazkiem znajduje się kalka. Nie wiem jak Wy, ale ja pamiętam będąc dzieckiem jak przykładałam obrazek pod czystą kartkę i przykładałam do okna. W ten sposób kalkowałam obrazki. Ta książeczka ma w sobie delikatne kalki. Mi się bardzo podoba. Ćwiczymy z córeczką na nich precyzyjne i dokładne odkalkowanie lalek. Dzięki tej metodzie mamy więcej obrazków do kolorowania. Ozdobienia naklejkami. Dodatkowo na końcu każdej książeczki są pomocne wzorniki. To one mogą posłużyć nam również jako wzór naszej nowej sukienki.

Barbie

Książeczki polecam rodzicom dziewczynek, które podobnie do mojej córeczki lubią malować, kolorować. Ponadto jest to również ciekawa opcja do nauki dokładnego odrysowywania. Kolorowanie potrafi wyciszyć, ale również uspokoić dziecko.

Notesy projektantki od wydawnictwa AMEET to nowość . Szukajcie ich w salonikach prasowych czy księgarniach.

32 thoughts on “Ubrania do kalkowania – Książeczki dla dziewczynek, Barbie, Disney Księżniczka – Wydawnictwo AMEET”

  1. Jak byłam małą dziewczynką, to babcia rysowała mi różne postacie i mogłam je przebierać właśnie w takie wycinane ubranka. Bardzo lubiłam się tak bawić 🙂

  2. Jako dziewczynka uwielbiałam robić takie rzeczy i na pewno odnalazłabym się w obecnych czasach… Ale mam synka, który wycinać owszem lubi, kleić i malować też ale ogólnie preferuje inne zabawy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *