Szamponowe serum keratynowe 100%, BingoSpa Fitness

Produktów do pielęgnacji włosów w mojej łazience, i już w pudełka pochowanych w szafie, jest bardzo wiele. Można powiedzieć, że mogę nimi obdarować koleżanki. Coraz większą wagę przywiązuje do poelęgnacji włosów. I widzę już nawet poprawę w ich kondycji. Ostatnio używałam Szamponowe serum keratynowe 100%, BingoSpa Fitness

Keratyna ma szczególną właściwość polegającą na wnikaniu do wnętrza włosa i wbudowywania się w strukturę łodygi włosa w miejscach jej uszkodzenia. Keratynowe serum szamponowe ze spiruliną BingoSpa Fitness dzięki zaawansowanym formułom pielęgnacyjnym błyskawicznie regeneruje i poprawia kondycję włosów, wygładza je, ułatwia ich układanie. Nie jest konieczne stosowanie dodatkowych preparatów pielęgnacyjnych, co jest szczególnie przydatne po treningu lub innej aktywności fizycznej.

Sposób użycia: rozprowadzić na mokrych włosach, delikatnie masować włosy i skórę głowy, dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynności powtórzyć.

Szampon znajduje się w malej nieprzezroczystej butelce. Gęsta, przezroczysta konsystencja ładnie rozprowadza się po włosach i skórze głowy. Używam szamponów głównie do mycia głowy i włosów u nasady. Reszta już samoistnie się myje podczas spłukiwania szamponu. Zresztą po co nakładać dużą ilość szamponu, potem trzeba to dokładnie spłukać. Ja mam taką metodę na mycie głosy i włosów.

Szamponowe serum dobrze się pieni i spłukuje. Włosy po umyciu nim są miękkie, delikatne w dotyku. Zauważyłam mniejsze puszenie się. Producent wspomina, iż nie trzeba już używać dodatkowych preparatów. Spróbowałam i wysuszyłam włosy. Jednak to chyba nie jest wskazane przy mojej burzy włosów. Miałam mały problem z rozczesaniem. Przy kolejnym użyciu szamponu z serum postanowiłam użyć odżywki. Ziołowy zapach pozostaje na dłużej na włosach. Włosy nie przetłuszczają się szybko, dobrze oczyszcza nawet naolejowane włosy.

Znacie  Szamponowe serum keratynowe 100%, BingoSpa Fitness

21 myśli na temat “Szamponowe serum keratynowe 100%, BingoSpa Fitness

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *