Świece z wosku pszczelego

Jesień to pora roku, która osobiście bardzo lubię. Można zastanawiać się za co? Jest kilka takich rzeczy. W pierwszej kolejności jest to aromatyczna herbata, wieczory pod kocem z dobrym filmem i zapach oraz płomień świec. Ta ostatnia rzecz sprawia, ze wieczory stają się przyjemniejsze i przy świecach można się wyciszyć.

Świece pięknie pachnące i ładnie wyglądają. Zdecydowanie częściej sięgamy po produkty wizualnie. Jednak czy są one lepszej jakości od tych wyglądających “zwyczajnie” ? Świece z wosku pszczelego wyglądają naturalnie i są zdecydowanie zdrowsze dla człowieka. Zaraz wszystko wyjaśnię.

Woskowe świece przede wszystkim nie dymią się, co jest ważne, bo nie chcemy przecież wdychać trującego dymu. Są więc bezpieczne również w domowym otoczeniu są dzieci. Przy paleniu świec parafinowych narażeni jesteśmy na podrażnienia skórne czy też podrażnienie oczu. Sami wiec widzicie, że świece z wosku pszczelego są zdrowsze.

Zastanawiacie się może jak pachną takie świece? Ostatnio wypróbowałam świece zwijane z wosku pszczelego . Musze przyznać, że zapach tych produktów jest bardzo przyjemny. Wyczuwam w nich delikatny, słodki aromat miodu, który mi się bardzo podoba. Na stronie Pasieka rodzinna znalazłam także woskowe świece zapachowe w słoiczkach. Wybrałam słodki zapach wanilii i uspokajającej lawendy. Te świece prezentują się bardzo ładnie w jesiennej aranżacji.

Kolejną ciekawą propozycja to świeca dekoracyjna w kolorze pudrowego beżu. Jest to kolejna propozycja która idealnie wpasuje się w aranżację.

Spotkaliście się wcześniej ze świecami z wosku pszczelego? Słyszeliście o ich pozytywnych stronach?

4 komentarze do “Świece z wosku pszczelego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *