Sok świeżo wyciskany, #Pasja #Sukces, Victoria Cymes

Od kiedy w moim życiu pojawiły się dzieci, bardziej zwracam uwagę na to co jemy i pijemy. Warzywa i owoce te świeże zazwyczaj jemy z naszego ogrodu. Przynajmniej tak się staramy. Wiadomo, że nie wszystkie te na które teraz mamy ochotę znajdziemy w przydomowym ogródku. Soki to one teraz w upały są nieodłączne w naszym domu. Znalezienie tych najsmaczniejszych, najmniej przetwarzanych staje się coraz łatwiejsze. Firmy coraz bardziej  dbają o to aby ich produkty były lepsze. Wiadomo sok zrobiony w domu jest najlepszy. Jednak nie zawsze jest na to czas. Świeżo wyciskane soki Victoria Cymes tłoczone na zimno to nowość.

www.testujacarodzinka.pl

Zimno tłoczone soki Cymes zostały zainspirowane przez naturę i nowoczesną technologię. Każdy sok został powoli i starannie wyciśnięty z  wyselekcjonowanych, dojrzałych owoców i warzyw. Podczas ich produkcji zastosowaliśmy unikalną, nowatorską technologię HPP polegającą na utrwaleniu na zimno pod wysokim ciśnieniem bez podgrzewania i pasteryzowania. Dzięki temu zachowują wszystkie właściwości odżywcze witaminy, wspaniały kolor, naturalny smak soków jednodniowych oraz świeżość przez cały okres przechowywania.

Czym jest i jak powstaje sok tłoczony na zimno HPP?

1.Najpierw starannie selekcjonowane są owoce i warzywa

2. Następnie wytłaczany jest z nich sok na zimno

3. Proces butelkowania

4. Utrwalany jest na zimno pod wysokim ciśnieniem w unikalnej technologi HPP

5. Przechowywany w lodówce

Dzięki tej technologi dłużej zachowują swoje wartościowe witaminy oraz naturalny smak i kolor owoców i warzyw.

Seria niepasteryzowanych soków tłoczonych na zimno to #sukces, #pasja i #szczęście. Niewątpliwie te trzy cech dają w człowieku zadowolenie i spełnienia. Tak też jest w przypadku tych soków. Ja próbowałam # sukces i #pasję, jeden owocowy drugi z dodatkiem warzyw.

#sukces bazą tego soku jest jabłko, ale już po pierwszym łyku wyczuwamy pozostał owoce.  Połączenie jabłka, ananasa, truskawki i limonki gasi pragnienie w upalny dzień. #pasja z jabłkiem, selerem naciowym, ogórkiem i nacią pietruszki to sok dla miłośników warzyw.

Znajdują się z plastikowych buteleczkach o pojemności 210 ml. Choć do wyboru jak na razie mamy trzy smaki, to jestem pewna że każdy znajdzie idealny dla siebie. Takie soki to dobry sposób na przemycenie owoców do diety dziecka. Wiem, że czasem dzieci nie przepadają za jakimś owocem czy warzywem. W połączeniu z innymi które uwielbia w postaci soku to ciekawa alternatywa dla takiego niejadka. Dodatkowo dziecko zaspokoi pragnienie. Dodatkowo soki na dnie mają mętny osad co stanowi, iż są  100% zrobione z owoców bez dodatku wody.

Picie soków to dobry sposób na wzbogacenie diety zarówno u dorosłych jak i dzieci.

To witaminowa bomba która gasi pragnienie.

Lubicie takie soki? Wasze dzieci są smakoszami owoców?

 

 

 

 

46 komentarzy do “Sok świeżo wyciskany, #Pasja #Sukces, Victoria Cymes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *