Śniadanie z Arsenem, Agnieszka Lingas-Łoniewska

Muszę się przyznać, że ostatnio dopada mnie zmęczenie i nie mam za wiele czasu na przyjemności akie jak czytanie. Jednak już się wszystko u mnie normuje i zbliża się wiosna, a ja lubię czytać książki na świeżym powietrzu. Niedawno przeczytałam książkę Agnieszki Lingas – Łoniewskiej ‘Śniadanie z Arsenem”.

On jest sprytnym złodziejem, którego urokowi trudno się oprzeć.
Ona wie, że jego powrót oznacza same kłopoty.

Lina to nieco roztrzepana, pełna ciepła dziewczyna, która każdego dnia próbuje okiełznać chaos wkradający się w jej życie. Niechętnie przyznaje, że wciąż nosi w sercu ślad namiętnej miłości, po której zostało jej więcej niż wyłącznie wspomnienia…

Chris to sprytny złodziej, dla którego od honoru ważniejsza jest tylko rodzina. Zadziorny chłopak zupełnie nie pasuje do sielskiego, spokojnego miasteczka. Skoro już się tu zjawił, musi mieć ważną misję do wypełnienia. Nie spodziewa się, że w zostawionej przed laty Gołdapi czeka na niego więcej niż jedno poważne wyzwanie.

Gdy po długiej nieobecności, nieprzewidywalny i zabójczo przystojny Włoch znów staje w drzwiach Liny, dziewczyna czuje, że czekają ją kłopoty. Co się stanie, kiedy jej największa tajemnica ujrzy światło dzienne? Czy ich ogniste charaktery da się pogodzić, a stracona miłość będzie miała szansę rozkwitnąć na nowo?

Tajemnica połączyła głównych bohaterów od początku. Okazuje się, że nie tylko Chris ją skrywał. Kiedy wraca po kilku latach do Gołdapi i spotyka daną miłość. Odkrywa także, że dziewczyna też coś przed nim ukrywa. Jednak przyjechał do miasteczka z braćmi z jednym konkretnym celem. To co zastaje jest dla niego dużą niespodzianka. Jednak okazuje się być ona pozytywna. Przez te kilka lat Chris i Lina zmienili się, jednak ich miłość jest tak samo mocna. Jednak Lina i Chris to dwie różne rodziny, które cenią swoje korzenie. Czy okaże się że ich związek jest silniejszy niż więzy krwi?

Agnieszka Lingas-Łoniewska to autorka o lekkim piórze i zabawnych historiach. Tak też było tym razem. Historia Liny i Chrisa jest napisana w przyjemny sposób, aż chce się ją poznać do końca. Cała historia od pierwszej story jest porywająca. Wciągająca, a zarazem nie skomplikowana historia. Główni bohaterowie to dwie ciekawe postaci. Ona jest bardzo zabawną osobą, on jednak stara się być poważnym złodziejaszkiem. Całość uzupełniają postacie znane z poprzednich części. To dwie dziewczyny, które robią wszystko naprzeciw swoim partnerom.

Dla mnie jest to kolejna rewelacyjna książka autorki Agnieszki Lingas Łoniewskiej. Nie zawiodłam się kolejny raz na jej literaturze.

Wydawnictwo: Burda Książki

Cykl: Kolacja z Tiffany”m (tom 3)

14 komentarzy do “Śniadanie z Arsenem, Agnieszka Lingas-Łoniewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *