Słodki pantofelek, Pantofelek mleczny Ladies, Chocolissimo

Która z nas nie lubi dostać prezentu, tak bez okazji. Najmilsze są te przeznaczony tylko dla nas i z myślą o kobietach. Czekolada i buty to jest to co ja lubię najbardziej. Ale buty w prezencie to tak trochę słabo. Za to połączenie pantofelka i czekolady w jednym. To jest prezent bez okazji idealny.

Piękny i subtelnie wykonany pantofelek z mlecznej czekolady. Klasyczna elegancja na wysokim obcasie.
Prezent o którym śni każda kobieta gustująca w wysokich obcasach i mlecznej czekoladzie. Pantofelek zapakowany jest w niezwykle kobiecie różowo-białe opakowanie przewiązane różową wstążką.

 

Piękne pudełeczko przeplecione różową wstążka. Po opakowaniu na pewno nie można się spodziewać zawartości. Opakowanie skrywa pantofelek w mlecznej czekoladzie. Ozdobiony białą obramówką bucik z kwiatuszkiem z białej czekolady. Przepięknie wykonany każdy detal jest uchwycony idealnie. Choć wygląda bardzo delikatnie to tej czekolady jest dużo. Pantofelek oblany jest grubą warstwą czekolady. Bez obaw o połamanie go możemy wydostać go z plastikowego zabezpieczenia.

Ladies pantofelek z mlecznej czekolady jest przeuroczy. Mi było go bardzo szkoda jeść, nie mogłam się na niego napatrzeć. Ale przecież w domu mam dziecko, które jest dużym łasuchem. Więc przy jej pomocy po pantofelku pozostały już tylko wspomnienia.

Czyż to nie jest przeuroczy prezent dla kobiety?

W ofercie czekoladowych figurek dla niej znajdziecie pantofelki w innych smakach.

28 komentarzy do “Słodki pantofelek, Pantofelek mleczny Ladies, Chocolissimo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *