Rusztowanie ogrodowe.

Ogród to miejsce bez, którego nie wyobrażam sobie mojego miejsca na ziemi. Odkąd zamieszkałam na wsi w domku pierwszą moją myślą był ogród pełen kwiatów i warzyw. Gdzie dzieci mogą swobodnie biegać po trawie i jeść owoce i warzywa prosto z krzaczka. W swoim ogrodzie cenię też prywatne miejsca, gdzie można się schować przed oczami przechodnich.

Podczas wyboru roślin osłaniających zwracałam uwagę na takie które szybko rosną. Z czasem stały się one bardzo wysokie i ich pielęgnacja wymaga sporo wysiłku. Do przycinania wysokich żywopłotów lub średnich krzewów można wynająć specjalną firmę. Jednak tę czynność trzeba powtarzać czasem kilka razy w roku, a co za tym idzie jest to spory koszt. Można zrobić to także samemu przy użyciu odpowiedniego sprzętu. W ten sposób trafiłam na firmę w której znalazłam drabiny i niskie rusztowania, pomocne w pracach ogrodowych.

rusztowanie Krause Climtec 3m

AWEX to sklep specjalizujący się w asortymencie rusztowań i drabin. To właśnie w nim znalazłam rusztowania na kółkach, które możemy ustawić w odpowiedniej wysokości. Sprzęt wykonany jest z aluminium dzięki czemu jest lekki i możemy go swobodnie przesuwać dzięki kółkom. Tego typu rusztowanie sprawdzi się także podczas czyszczenia rynny czy w innych przypadkach. U nas często podczas zabawy frisby ląduje nisko na dachu, dzięki pomocy rusztowania można je sprawnie z niego zdjąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *