Rozgrywka z sąsiadem, R.L. Mathewson

Sąsiad, to osoba z którą częściej się widzimy niż z rodziną. Potrafi być pomocny, ale również irytujący. Książka “Rozgrywka z sąsiadem” R.L. Mathewson pokazuje, że nie należy oceniać osoby przez zachowanie. To historia sąsiadów, których relacje zmieniają się po jednej kłótni.

Haley ma wszystkiego dość. Przez całe swoje życie w sytuacjach stresowych się wycofywała. Pozwalała ludziom sobą pomiatać i przez ostatnie pięć lat znosiła wybryki pewnego sąsiada. Ale koniec z tym. Teraz Haley wreszcie postawi na swoim i pokaże, co o nim myśli.

Opracowuje plan gry i obiecuje sobie, że nie zapomni, na co naprawdę stać jej wrednego sąsiada. Będzie czujna i waleczna.

Jason nie spodziewał się, że gdy zniszczy kwiaty sąsiadeczki, ta rzuci się na niego niczym Rambo. Co nie zmienia faktu, że właśnie wtedy naprawdę ją dostrzegł. I musiał przyznać, że całkiem mu się spodobało to, co zobaczył.

Haley młoda nauczycielka, od niedawna mieszka sama w wymarzonym domy. Piękna spokojna okolica, jednak jest jedna osoba zakłóca jej spokój. To sąsiad pracujący w tej samej szkole. Rozrywkowy styl życia i inne wybryki zawsze przeszkadzały Haley, jednak jest ciszą osobą dlatego nigdy nie zwracała mu uwagi. Czara goryczy została przelana w momencie, kiedy sąsiad Jason postanowił usunąć kwiaty z rabatki. Sprzeczka między sąsiadami doprowadziła do naruszenia gniazda pszczół. Oboje postanowili schronić się w domu dziewczyny. Czekają w nim na fachowca, który upora się z problemem. Od tego momentu dziewczyna otwiera się na ludzi, jest bardziej śmiała. Między sąsiadami zmieniają się relacje na bardziej przyjazne do momentu, gdy obydwoje zauważają ze ich stosunki stały się bardziej intymne.

Czy przyjaźń między mężczyzną i kobietą jest możliwa?

Zabawna historia opowiadająca jak dwoje obcych osób z sąsiedztwa staje się sobie bliższych. Od początku polubiłam główną bohaterkę, Haley. Na początku ciacha zamknięta osobą, po wpływem sąsiada zmienia się w bardziej pyskatą osobę. pochodząca z zamożnej rodziny, jednak nie utrzymuje z nimi kontaktu. Wszystko dlatego,iż chcą aby była jak oni. Haley została wychowana przez dziadków, rodzice nie mieli dla niej czasu.

Od początku ta historia mnie zainteresowała. Bardzo przyjemnie i szybko czytało mi się książkę “Rozgrywka z sąsiadem”. Losy bohaterów ciekawie i spójnie zostały opisane. Zabawne teksty i sympatyczni bohaterowie.

Wydawnictwo Niezwykłe

Seria: Sąsiad z piekła rodem

17 myśli na temat “Rozgrywka z sąsiadem, R.L. Mathewson

 • 11 czerwca 2020 o 08:30
  Permalink

  Lubię książki od wydawnictwa Niezwykłego. Tej książki jeszcze nie czytałam i chętnie ją sobie zamówię.

  Odpowiedz
 • 8 czerwca 2020 o 23:35
  Permalink

  Książka jest już na mojej wirtualnej półce i z pewnością niebawem po nią sięgnę 🙂 Cieszę się, że przyjemnie Ci się ją czytało i mam nadzieję, że u mnie również tak będzie 😉

  Odpowiedz
 • 8 czerwca 2020 o 19:25
  Permalink

  Coś czuję, że może to być całkiem dobre czytadło na letnie posiedzenie np. w ogrodzie czy nad wodą. Wtedy lubię takie książki, które nie wciągają mnie na tyle, ze zapominam o bożym świecie.

  Odpowiedz
 • 8 czerwca 2020 o 12:26
  Permalink

  To mój pierwszy w życiu patronat medialny więc nie mogłam doczekać się premiery. Podoba mi się ta historia i lekko i szybko się ją czyta. Idealna na wakacyjne dni 🙂

  Odpowiedz
 • 8 czerwca 2020 o 11:15
  Permalink

  Bardzo fajnie zapowiada się ta książka, mam ją już na swojej liście książek do przeczytania 🙂 Nie mogę się doczekać 🙂

  Odpowiedz
 • 8 czerwca 2020 o 08:23
  Permalink

  z reguły z sąsiadami jest tak że się ich widzieć nie chce 😀
  ciekawa książka chętnie przeczytam

  Odpowiedz
 • 7 czerwca 2020 o 15:47
  Permalink

  Myślę, że mogłaby mi się spodobać ta książka, idealna na wieczór. Zapisuję sobie tytuł na mojej liście książek do przeczytania. 🙂

  Odpowiedz
 • 7 czerwca 2020 o 15:35
  Permalink

  Mam zaplanowane na ten tydzień przeczytanie tej książki, mam nadzieję że będę zadowolona

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *