Podkład Radiant Lift Max Factor

Podkład, to kosmetyk który stosuję dość rzadko. Jeśli już decyduję się go zastosować, to musi on być prawie niewidoczny, wtapiać się w skórę. Ostatnio wypróbowałam podkład Radiant Lift od Max Factor.

Podkład Radiant Lift

Podkład Max Factor Radiant Lift to luksusowa formuła zapewniająca długotrwałe krycie i unikalne świetliste wykończenie. Wzbogacono ją w specjalny kompleks nawilżający skórę na bazie kwasu hialuronowego. W składzie podkładu znalazły się też mikroperełki wygładzające powierzchnię skóry, niwelujące widoczność drobne zmarszczki oraz filtr SPF 30, który pomaga zapobiegać fotostarzeniu się skóry oraz chroni ją przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem szkodliwych promieni UVB. Od teraz możesz doświadczyć niezwykłej pielęgnacyjnej mocy kosmetyku oraz cieszyć się z długotrwałego blasku cery.

Podkład Radiant Lift

Podkład Radiant Lift znajduje się w szklanym opakowaniu ze złotą, metalową nakrętką. Abu wydobyć podkład, należy nacisnąć pompkę. Wystarczy dosłownie dwa naciśnięcia, aby uzyskać odpowiednią ilość kosmetyku. Konsystencja jest dość płynna, jednak moim zdaniem jest dobra. Nie lubię zbyt gęstych podkładów. Nie jest on lejący, po nałożeniu na skórę dobrze się nim pracuje. Ja zazwyczaj używam gąbeczki, ale jeśli mi się spieszy nakładam go dłonią. Oba te sposoby w moim przypadku sprawdzają się bardzo dobrze.

Podkład Radiant Lift
Podkład Radiant Lift

Wypróbowałam trzy kolory, idealny dla mojej cery okazał się nr 47 Nude. Dobrze wtapia się w skórę, jego krycie jest średnie. Jednak dla mnie jest ono poprawne. Od podkładu oczekuję delikatnego zmatowienia i krycia, dodatkowo naturalnego efektu. W przypadku tego podkład wszystkie te elementy zostały spełnione. Jestem posiadaczką suchej cery, o czym mówiłam już kilka razy. Podkład Radiant Lift nie wysusza jej, a mam wrażenie że jeszcze dodatkowo ją nawilża.

Dla mnie jest to podkład idealny na wiosnę.

Znacie podkład od Max Factor ? Sięgacie po podkłady?

28 myśli na temat “Podkład Radiant Lift Max Factor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *