Nieczyste więzy, K.N.Haner, przedpremierowo

Romantyczne historie które przedstawia w swoich książkach K.N. Haner bardzo lubię od pierwszej przeczytanej książki Kidy dowiedziałam się, ze autorka wydała nową książkę z nutą thilleru w tle, byłam bardzo ciekawa co to za historia. Nieczyste wieży zupełnie nowe oblicze królowej dramatów K.N. Haner.

Pierwszy thriller królowej dramatów!

Gdy miłość staje się obsesją, nie można się już zatrzymać.

Claire czuje, że nigdy nie poradzi sobie z piętnem, które nosi w sobie od dzieciństwa. Jest zbyt krucha, bezradna, inna niż wszyscy. Staż w prestiżowej firmie to dla niej życiowa szansa. Podobnie jak doktor Douglas, świetny i szanowany terapeuta, głęboko skrywający własne mroczne sekrety. Tylko on doskonale rozumie, czym jest walka z własnymi demonami.

W jego szarozielonych oczach Claire odnajduje ten sam ogień, który spala ją samą. Oboje podejmują mroczną grę, w której obezwładniająca namiętność i bezwzględna manipulacja prowadzą na samo dno piekła. Doktor kontroluje każdy ruch dziewczyny. A może tylko mu się wydaje, bo wciąż nie wiadomo, kto rozdaje karty w tym niedozwolonym układzie…

 

Clair młoda dziewczyna, która całe swoje życie obwinia się za śmierć matki. Sama przyznaje, że nie powinno jej być na świecie. Bo jest owocem gwałtu, wychowywali ją dziadkowie. Od których postanowiła się wyrwać i studiowała w innym mieście. Clair poznajemy kiedy zaczyna staż w dobrze prosperującej firmie. Uwielbia swoją pracę, cyferki od zawsze były jej pasją, postanawia poświęcić się całkowicie pracy. Od zawsze dziadkowie wysyłali ją do psychologów, sądzili że w ten sposób pomogą wnuczce.  Pewnego dnia oznajmiają ze znaleźli w jej nowym miejscu zamieszkania najlepszego specjalistę. Doktor Douglas okazuje się godnym zaufania terapeutą. Dziewczyna sama nie wie dlaczego otwiera się przed nim i rozmawia z nim o swoich problemach.

Colin Douglas to ceniony psychiatra, który chce pomóc Clair. Ma kochającą żonę, piękny dom i wszystko czego może chcieć. Jednak skrywa mroczną tajemnicę, o której nie wie nikt nawet żona. Po poznaniu Clair budzą się jego ciemne pragnienia. Postanawia do swojego mrocznego świata wciągnąć młodą dziewczynę.

Co wyniknie z tej relacji. Czy dziewczyna podda się lekarzowi i jego prośbom?

Dla mnie ta książka okazała się psychologiczną zagadką. Tak wiele się w niej dzieje. Sceny erotyczne są naprawdę mocne. Dlatego jeśli nie jesteście fanami takich książek odłóżcie ją. “Nieczyste więzy” to zupełnie coś innego niż czytałam dotąd K.N. Haner.   Nie znajdziemy tutaj pięknej, ciepłej relacji między mężczyzną a kobietą. Owszem jest pożądanie, pojawia się nawet miłość. Jednak dominują tu żądze posiadania drugiej osoby na wyłączność. Wnikania w jej psychikę i manipulacja.

Książki K.N. Haner przyzwyczaiły mnie do  emocji, nieoczywistych zwrotów akcji i zaskoczenia.  Tutaj również towarzyszyły mi podobne emocje, oraz niezrozumiałość głównej bohaterki. Nie do końca wierzyłam, że jest chora psychicznie. Miałam wrażenie, ze gubi ją uczucie do lekarza. Chce wierzyć we wszystko co jej mówi. Jest skłonna zrobić dla niego wiele, jednak jest też pewna że nigdy nie zrobi jej krzywdy.  Trochę ten układ był dla mnie chory i na prawdę nie wiedziałam czym kieruje się Clair. Czy to była chęć poczucia uczucia, którego nigdy nie doświadczyła. Chęć, aby ktoś ją w końcu pokochał.  Bo ona czuje się być potrzebna, potrzebna do spełniania erotycznych fantazji doktora Douglasa.

“Nieczyste więzy” porusza wiele tematów. Od nie akceptacji siebie, po mobbing w pracy  czy choćby wizyty u psychiatry. Te ostatnie uświadamiają, że nie trzeba być psychicznie chorym i uzależnionym od leków aby trafić pod opiekę terapeuty. Czasem po prostu chęć wyrzucenia z siebie dręczących koszmarów przeszłości skłaniają do wyżalenia się obcej osobie. To własnie najbardziej zwróciło moją uwagę w tej książce. Chęć akceptacji siebie  i doznanie miłości od drugiego człowieka.

Premiera 4.09.2019

Znacie twórczość K.N. Haner?  Lubicie czytać mroczne romanse?

25 myśli na temat “Nieczyste więzy, K.N.Haner, przedpremierowo

 • 7 września 2019 o 19:55
  Permalink

  Przeczytałam już kilka recenzji tej książki i z pewnością ją przeczytam 🙂

  Odpowiedz
 • 6 września 2019 o 14:18
  Permalink

  romantyczne książki i powieści sa nie dla mnie.

  Odpowiedz
 • 6 września 2019 o 09:10
  Permalink

  Nie czytałam tej autorki. Nie znam jej książek, ale ta historia mnie zaciekawiła.

  Odpowiedz
 • 5 września 2019 o 13:33
  Permalink

  Myślę, że fajnie się będzie czytać ta historię, bo porusza wiele intrygujących tematów.

  Odpowiedz
 • 5 września 2019 o 11:46
  Permalink

  Mroczne romanse są najlepsze. Ja uwielbiam takiego typu książki i tą właśnie mam i czytam 🙂

  Odpowiedz
 • 4 września 2019 o 21:39
  Permalink

  Oj okładka mówi sama za siebie 🙂 cudna książka

  Odpowiedz
 • 4 września 2019 o 06:13
  Permalink

  Czytałam trylogię o Morfeuszu tej autorki, sięgam czasami po erotyki ale już literatura okreslana jako dark romance z ostrymi scenami seksu mi nie odpowiada więc akurat za tę książkę K. N. Haner podziekuje

  Odpowiedz
 • 3 września 2019 o 21:45
  Permalink

  Ta książka mnie kusi po przeczytaniu wielu różnych opinii. Sama okładka intryguje

  Odpowiedz
 • 3 września 2019 o 10:14
  Permalink

  Słyszałam, że ta książka jest świetna. Mam zamiar ją przeczytać.

  Odpowiedz
 • 2 września 2019 o 16:53
  Permalink

  Mi książka również się spodobała i jestem jej ambasadorką. Wydaje mi się że To coś zupełnie innego jak poprzednie książki Kasi i nie każdemu może przypaść do gustu. Dlatego też o tym wspomniałam w mojej recenzji.

  Odpowiedz
 • 2 września 2019 o 15:17
  Permalink

  Twórczość tej autorki znam tylko z blogów, ale mam ochotę przeczytać nie tylko tę powieść tej autorki 🙂

  Odpowiedz
 • 2 września 2019 o 12:47
  Permalink

  Romanse bardzo lubię czytać. Ta ksiazka bedzie na mojej liście

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *