Naturalnie pielęgnujemy, Ziaja

Dobór kosmetyków do mojej skóry czasem bywa wymagający. Należę do osób lubiących poznawać nowości, dlatego chętnie kupuję i testuje nowe kosmetyki. Czasem zdarza się, że nie są one odpowiednie dla mojej skóry. Ostatnio testowałam kosmetyki Naturalnie pielęgnujemy z nowej serii Ziaja.
Naturalnie pielęgnujemy Ziaja

Nową linię przeznaczoną do higieny i pielęgnacji każdego rodzaju skóry tworzy gama 14 wegańskich kosmetyków o wysokich indeksach naturalności. Wykorzystaliśmy w nich łagodne, biodegradowalne składniki pochodzące z odnawialnych źródeł o działaniu nawilżająco-kojącym i przeciwzmarszczkowym.

Naturalnie pielęgnujemy Ziaja

Odświeżający żel pod prysznic

Eko-przyjazny żel pod prysznic złożony ze składników pochodzących z natury. Jego roślinna receptura oparta jest na delikatnych składnikach myjących – betainie i glukozydzie decylowym otrzymywanym z oleju kokosowego. Zawiera oliwne fitosterole oraz nawilżający kwas mlekowy.

Żel pod prysznic zamknięty jest w białej butelce. Zamknięcie metodą klik jest łatwe w użyciu. Konsystencja jest kremowa, lekko płynna. Zapach zaś jest delikatny i bardzo przyjemny. W kontakcie z wodą bardzo delikatnie się pieni. Dokładnie oczyszcza skórę i nie wysusza jej.

Naturalnie pielęgnujemy Ziaja

Nawilżający balsam do ciała przeciw suchości skóry

Balsam do ciała złożony ze składników pochodzących z natury. Jego roślinna receptura oparta jest na oliwkowej aktywności fitosteroli, tokoferoli i lipidów oraz roślinnych sterolach z oleju canola i masła shea. To wyselekcjonowany z natury absolut pielęgnacji.

Nawilżający balsam znajduje się w plastikowej tubce. Ma gęstą a zarazem lekką konsystencję i bardzo przyjemny delikatny zapach. Już po pierwszy użyciu polubiłam się z tym kosmetykiem. Sprawia, że moja skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona. Dodatkowo widzę jej poprawę już od pierwszego zastosowania.

Naturalnie pielęgnujemy Ziaja

Dezodorant ochrona anti-odor

Dezodorant złożony ze składników pochodzących z natury. Jego mineralna receptura oparta jest na skutecznej aktywności kaolinu i soli magnezowej. Zawiera oliwne fitosterole oraz nawilżający kwas mlekowy.

Ochrona anti-odor dezodorant ma przyjemny zapach. Roll on dobrze rozprowadza kosmetyk po skórze. Dobrze chroni skórę przed nieprzyjemnym zapachem potu. Nie podrażnia, ani nie uczula u mnie. Nie zauważyłam pieczenia ani nieprzyjemnego ściągnięcia skóry.

Markę Ziaja znam już od wielu lat. Mam wśród ich kosmetyków kilku ulubieńców, które stosuję cały czas. Seria Naturalnie pielęgnujemy bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Żel nie wysusza mojej skóry, balsam zaś dobrze ją nawilża, natomiast roll-on zapobiega potliwości. Dla mnie jest to bardzo dobra nowa seria polskich kosmetyków.

Słyszeliście o naturalnej serii kosmetyków od Ziaji?

14 komentarzy do “Naturalnie pielęgnujemy, Ziaja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *