Nasze słodziaki. Magiczne Jednorożce, Wydawnictwo Edipresse

Jednorożce, czy Wsze córki są ich fanami? Moja zdecydowanie. Ostatnio upatrzyła sobie nawet w tym kształcie ciapki po domu. Kiedy zobaczyła gazetkę, gdzie główną postacią jest jednorożec, musiała ją mieć. Właśnie ukazał się jej pierwszy numer.

Mam na imię Lola i jestem jednorożcem. Bardzo się cieszę, że mogę przedstawić ci mój magazyn. To wyjątkowe wydanie pełne jest zabaw, łamigłówek, quizów, gier oraz inspiracji, jak zrobić ozdoby i przysmaki, a wszystko inspirowane magią jednorożców. Teraz i ty będziesz mogła odkryć w sobie najprawdziwszego jednorożca! Zanim jednak przystąpisz do działania, na stronach 4 i 5 poznasz swoje nowe magiczne imię, a na stronie 18 odkryjesz, jakim typem jednorożca jesteś. Kiedy już to zrobisz, będziesz mogła roziskrzyć swój świat magią jednorożców – od przeróbki sypialni aż po przygotowanie słodkości. Jestem tu, by cię wesprzeć wskazówkami i pomysłami.

Tutaj jest magia.

Ten magazyn to nas HIT, bez wątpienia. najdziemy utaj nie tylko dużo łamigłówek i zagadek. Dziewczynki mogą napisać swoją listę marzeń, Kolorowanki jednorożca tu moją córkę poniosła istna fantazja jej jednorożec ma wszystkie możliwe kolory.  Sprawdzimy czy faktyczne jesteśmy prawdziwymi jednorożcami, rozwiązując quiz. I to co mnie urzekło wiele projektów, które można zrobić z dzieckiem w domu. Na przykład jak zrobić kubek na kredki , kartkę z niespodzianką czy wspaniały lampion. Jeszcze w żadnej gazetce nie widziałam tyle magicznych projektów.

Dodatkiem do tego numeru  jest brokatowy slime.

Już nei mozemy doczekać sie kolejnego numeru “Magiczne jednorożce”.

Wasze dzieci lubią jednorożce?

23 myśli na temat “Nasze słodziaki. Magiczne Jednorożce, Wydawnictwo Edipresse

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *