Magazyn Pj Masks, Pidżamersi, Media Service Zawada

Za oknem dziś iście jesienna pogoda. Deszcz, wiatr szaro i ponuro. U was też taka aura. Chce się aż schować pod ciepły koc i wypić aromatyczną herbatkę. Wczoraj był dzień przesyłek. W jednej z nich znaleźliśmy czasopismo, magazyn dla super bohaterów.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tajniaka Wydawnictwo Media Servic Zawada wprowadziło na rynek nowy Magazyn PjMasks. Magazyn skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. W środku znajdziemy również prezenty.

Bajkę Pidżamersi znamy dobrze. Bajkę można oglądać na kanale Disney Junior. I tam właśnie oglądała ją moja córka. Była to jedna z ulubionych bajek. Teraz też ją oglądamy tylko w weekendy.

Magazyn skrywa tajemnice do rozwiązania. Tak jak w samej bajce. Już na pierwszej stronie możemy stworzyć kostkę sportową. Po złożeniu mamy do wykonania zadania, ćwiczenia. Wycinanki to drugie w kolejności zajęcie plastyczne, które lubi moje dziecko. W zabawę kostką zaangażowani są wszyscy domownicy, ćwiczymy razem.

 

W dalszej części znajdziemy kolorowanki z postaciami Sowelli, Kotboya i Grksona. Długi na kilka stron komiks do przeczytania, bądź jak woli moja mała do samodzielnego opawiedzenia. Lubi ” czytać” w ten sposób historyjki. Sama dobiera słowa do przedstawionych obrazków.

Rywalizacja to gra w odpowiadanie na pytania. Sprawdź się i zobacz którym bohaterem jesteś.

W numerze prezenty latarka oraz naklejki. Oczywiście jak to u nas naklejki już poprzyklejane.

Na końcu znajdziemy megakonkurs. Nagrody są wspaniałe, zachęcam do brania udziału.

Wasze dzieci znają bohaterów bajki Pidżamersi? Kupujecie czasem takie magazyny?

25 myśli na temat “Magazyn Pj Masks, Pidżamersi, Media Service Zawada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *