Lev, Belle Aurora

Przypadkowe spotkanie może odmienić czasem całe życie. Przekonała się o tym bohaterka książki “Lev” Belle Aurora, spotykając na swojej drodze mężczyznę, który sprawi że jej świat się zmieni.

Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę, Minę Harris, wie, że coś jest nie tak. Dodatkowo przyłapuje ją na kradzieży. Musi jednak sam przed sobą przyznać, że po raz pierwszy w życiu ktoś go zaintrygował. Lev szybko się orientuje, że Mina jest na dnie. W jego życiu nie brakuje przemocy, ale z jakiegoś powodu chce pomóc dziewczynie.

Pozwala jej dokonać wyboru. Jeśli Mina zgodzi się dla niego pracować, nie będzie musiała martwić się o dach nad głową. Jeżeli zdecyduje się zatrzymać sto dolarów, które ukradła, będzie musiała zniknąć. Może też wybrać trzecią opcję, czyli pozwolić, aby Lev zadzwonił po gliny.

Mina decyduje się dla niego pracować. Nie ma niczego, więc nic nie może stracić. Prawda?

Dziewczyna, która w swoim życiu nie ma absolutnie nic. Mina, można powiedzieć, że sama wybrała życie na ulicy. Uciekając od rodziny zastępczej w wielu 17 lat, rzez kolejne siedem błąkała się po mieście.W wyniku wielkiej desperacji jaka ją dopadła, pragnąca coś zjeść, postanawia ukraść w barze portfel. Zostaje nakryta na kradzieży przez, Leva. Mężczyzna jest bratem, właściciela baru oraz skradzionego portfela. Widząc w jakim stanie jest Mina, postanawia pomóc dziewczynie. Daje jej w swoim domu dach nad głową, oferuje pracę barmanki. Jednak nie ma do niej do końca zaufania, nie jest pewien czy bezdomna przypadkiem go nie okradnie. Lev i Mini żyją pod jednym dachem, śpią w jednym pokoju. Pozostali domownicy praktycznie od razu polubili dziewczynę. Wszystko w życiu dziewczyna zaczyna się układać, zbliża się do Leva, jednak przypadkiem poznaje swoją biologiczną rodzinę. Rodzina Mini to wrogowie Leva.

Czy można zapomnieć o przeszłości? Czy charakter, który ukształtowała przeszłość może pod wpływem jednej osoby się zmienić na lepsze?

” Lev” autorstwa Belle Aurora to opowieść o dwóch różnych charakterach. Jednak łączy je coś wspólnego, to chęć pomocy innym. Lev pragnie aby dziewczyna zapomniała o przeszłości, natomiast Miny próbuje rozbudzić w nim ukrywane uczucia. Cała historia pokazana jest w interesujący sposób. Widzimy życie oczami Leva i Mina, jednak zdarzają się chwilowe momenty nudy, kiedy nic się w książce nie dzieje. Mimo wszystko całość jest interesująca, momentami tajemnicza. To książka z tematyką mafijną, czyli bardzo lubiana przez czytelników i popularna, moja także. Tytułowy bohater Lev to postać której nie sposób nie polubić. Z jednej strony skryty, tajemniczy, ale także człowiek o wielkim sercu.

To oryginalna opowieść, która urzeknie nie jednego czytelnika.

Mieliście okazję czytać książkę “Lev” Belly Aurora?

Wydawnictwo: NieZwykłe

Seria: Shot Callers

28 myśli na temat “Lev, Belle Aurora

 • 12 lipca 2020 o 22:33
  Permalink

  Zapowiada się ciekawa książka może czas i na mnie !

  Odpowiedz
 • 12 lipca 2020 o 12:38
  Permalink

  Jeszcze jej nie czytałam, ale mam w planach. Wygrałam Lva w konkursie i czekam na przesyłkę.

  Odpowiedz
 • 11 lipca 2020 o 13:09
  Permalink

  Dość niecodzienna sytuacja bohaterki oraz jeszcze bardziej niecodzienna decyzja Leva o przygarnięciu dziewczyny do siebie sprawiają, że mam szczerą ochotę zatopić się w tej historii.

  Odpowiedz
 • 10 lipca 2020 o 19:55
  Permalink

  intrygująca fabuła, ale mam teraz spory stosik nowości do przeczytania więc sobie odpuszczę 🙂

  Odpowiedz
 • 10 lipca 2020 o 11:27
  Permalink

  Zawsze mnie cieszy, jak zmiany są na lepsze, a nie na gorsze. Ciekawa ta książka może być, w moim guście.

  Odpowiedz
 • 9 lipca 2020 o 12:35
  Permalink

  To nie do końca mój klimat bo nie sięgam po książki z tej kategorii, jednak może się skuszę, kiedy przeczytam swój stosik hańby

  Odpowiedz
 • 8 lipca 2020 o 20:41
  Permalink

  Nie czytałam tej książki. Z checia przeczytam ja i to w przyszłym tygodniu ponieważ wybieram się po nią.

  Odpowiedz
 • 8 lipca 2020 o 19:46
  Permalink

  Jeszcze nie miałam przyjemności, ale brzmi bardzo ciekawie i z chęcią bym się z nią zapoznała 😀

  Odpowiedz
 • 8 lipca 2020 o 19:14
  Permalink

  Jest tyle ciekawych książek, które chciałabym przeczytać, a niestety ostatnio czasu na to mam niewiele. Mimo wszystko zapisuję tytuł, może sięgnę po nią w wolnej chwili. 🙂

  Odpowiedz
 • 8 lipca 2020 o 17:46
  Permalink

  Czytałam już o te książce i bardzo mnie ona zaciekawiła. Mam zamiar ją sobie sprawić.

  Odpowiedz
 • 8 lipca 2020 o 12:48
  Permalink

  Bardzo zachęcająca recenzja, nie czytałam jeszcze tej książki.

  Odpowiedz
 • 8 lipca 2020 o 11:48
  Permalink

  Czuje się bardzo mocno zaciekawiona tą książką, nie sięgnęłam po jej poprzednią serię, ale po “Lev” już wiem, że sięgnę 😀

  Odpowiedz
 • 7 lipca 2020 o 22:32
  Permalink

  sama też bardzo lubię tematykę kryminałów i mafii połączoną z czymś jeszcze np. z romansem 🙂

  Odpowiedz
 • 7 lipca 2020 o 20:38
  Permalink

  Uważam że ta książka to coś innego, ale przyjemnego. Bardzo fajnie mi się ją czytało i jestem zadowolona z całości. LEV to wspaniały facet, marzenie nie jednej kobiety. A dziewczyna ma na imię Mina 🙂 chyba literówka Ci się wkradła.

  Odpowiedz
 • 7 lipca 2020 o 20:08
  Permalink

  Już wiem, że bardzo chciałabym przeczytać tę książkę, czytam już kolejną recenzję i coraz mocniej mam na nią ochotę 🙂

  Odpowiedz
 • 7 lipca 2020 o 16:43
  Permalink

  Nie znam ani autora, ani tej książki. Przeczytałam Twoją recenzję i myślę, że dla mężczyzn, których interesuje tematyka relacji damsko-męskich. Z drugiej strony, mam takie skojarzenie z prozą Janusza Wiśniewskiego. On też potrafi pisać w rodzaju żeńskim jak i męskim.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *