L.O.L. Surprise, Psi Partol, Świnka Peppa, Blaze i megamaszyny, Media Service Zawada

Dzieci w deszczowe, szare dni lubią rozwiązywanie zadań i słuchanie bajek. Z nimi nie ma miejsca na nudę. Książeczki które ostatnio nam towarzyszą są z ulubionymi bohaterami dzieci. Dziecięce bestselery od Media Service Zawada.

 

L.O.L.Surprise! Siła przyjaźni

Nowa książka z naklejkami dla fanek L.O.L. Surprise! W środku mnóstwo zabawy – zadania do wykonania podczas tańca, łamigłówki, miejsce na twoje projekty szałowych kolekcji.  Nie zapomnij rozwiązać quizu – dzięki niemu dowiesz się, do jakiego klubu należysz! 

Książeczka z zadaniami dla fanek małych laleczek L.O.L. Surprise. Znajdziemy wiele zadań, malowanek gdzie możemy stworzyć kreacje dla laleczek. To zdecydowanie książeczka do projektowania. Jest tutaj również wiele labiryntów czy zadań typu znajdź różnicę. Dodatkowo mamy do wykorzystania naklejki.

Psi patrol, Wesoła misja, 500 naklejek

Idealna propozycja dla najmłodszych! W środku mnóstwo zabaw, kolorowanek, łamigłówek, labiryntów oraz 500 kolorowych naklejek do naklejania. Dzięki książce dziecko rozwinie zdolności manualne oraz kreatywne myślenie.

500 naklejek to bez wątpienia raj dla dzieci. Książeczka zawiera obrazki piesków do pokolorowania, zadania typu połącz punty oraz plakaty z psimi bohaterami do wycięcia.

Blaze i megamaszyny,  Świnka Peppa

“Blaze i megamaszyny” to książka oparta na motywach serialu. Opowiada o perypetiach ośmioletniego młodego technika. A.J. wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem podróżuje po całym Zderzakowie, przeżywając codziennie niesamowite przygody.

Seria książeczek „Świnka Peppa. Książeczki z Półeczki” to doskonały pomysł na wspólną zabawę rodziców z dziećmi. Formuła serii została opracowana w taki sposób, żeby wspomagać proces edukacji dziecka oraz rozwijać jego zdolności poznawcze.

Pięknie wykonane książeczki w mniejszym formacie, w miękkiej okładce. Opowiadania dobrze znane z bajek telewizyjnych. Kolorowe obrazki umilą czytanie.

Książeczki-bajeczki

21 myśli na temat “L.O.L. Surprise, Psi Partol, Świnka Peppa, Blaze i megamaszyny, Media Service Zawada

 • 11 kwietnia 2021 o 22:22
  Permalink

  nie sądziłam, że kiedyś będę taką ekspertką od bajek, ale mając dzieci nie da się inaczej, ciekawe te magazyny, chociaż 500 naklejek mnie wcale nie kusi, byłby naklejone po całym domu 😉

  Odpowiedz
 • 19 grudnia 2019 o 09:22
  Permalink

  500 naklejek to u nas hit. Naklejki są wszędzie a dzieci je uwielbiają 😀

  Odpowiedz
 • 17 grudnia 2019 o 15:09
  Permalink

  Dzieci uwielbiaja takie magazyny, ycza sie poprzez zabawe nowych rzeczy

  Odpowiedz
 • 16 grudnia 2019 o 23:54
  Permalink

  Książeczki które chętnie bym Ci ukradła, chłopaka siostra uwielbia Lole, a moja chrześniaczka Peppę oraz Psi patrol! hehe:)

  Odpowiedz
 • 16 grudnia 2019 o 22:20
  Permalink

  U nas króluje bajka Tomek i przyjaciele. Będę zaglądać do Ciebie, może będziesz miała dla nas propozycję gazetek z postaciami z tej bajki. Byłoby świetnie 🙂

  Odpowiedz
 • 16 grudnia 2019 o 10:20
  Permalink

  Muszę rozejrzeć się za tą książeczką z naklejkami z Psiego Patrolu, mój synek uwielbia tą bajkę. 🙂

  Odpowiedz
 • 16 grudnia 2019 o 09:52
  Permalink

  Pamiętam, że moja córcia uwielbiała wszystkie książeczki, kolorowanki w których były naklejki 🙂

  Odpowiedz
 • 16 grudnia 2019 o 00:47
  Permalink

  Przepiękne są te magazyny. Znajduje się w nich tyle ciekawych treści i zabaw. Dla dzieci nie ma nic lepszego. Na ferie to świetna sprawa. W razie niepogody można zająć czas w ciekawy sposób.

  Odpowiedz
 • 15 grudnia 2019 o 21:32
  Permalink

  Fajnie gazetki. Psi patrol dla każdego dziecka jest ulubiona bajka

  Odpowiedz
 • 15 grudnia 2019 o 17:56
  Permalink

  Psi patrol kupuje w ciemno, mój syn jest zakochany w tej bajce 😉

  Odpowiedz
 • 15 grudnia 2019 o 15:56
  Permalink

  Fajny wpis 🙂 Znak kogoś kto za 500 naklejek psiego patrolu dałby się pokroić 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *