Będąc mamą dziewczynki z pewnością nie jedna z Was miała okazję poznać już Laleczki L.O.L. Surprise. Dla tych którzy ich nie znają są to plastikowe kulki w środku których skrywają się laleczki z różnymi akcesoriami. Słynne laleczki doczekały się książeczek z naklejkami od Wydawnictwa Media Service Zawada.

Nowa książka z naklejkami dla fanek L.O.L. Surprise! W środku mnóstwo zabawy – zadania do wykonania podczas tańca, łamigłówki, miejsce na twoje projekty szałowych kolekcji.  Nie zapomnij rozwiązać quizu – dzięki niemu dowiesz się, do jakiego klubu należysz! W pierwszej części także gra planszowa.

 

Książeczka to typowe wydanie kolorowanki z zagadkami i zadaniami do wykonania. Moja 4 letnia córka średnio umie rysować, ale pomału próbuje. W książeczce możemy doskonalić te umiejętności. Na podstawie naklejek odwzorowujemy. Malowanie lalek nie było dla niej łatwe, ale jakaś postać nam powstała. Kolorowanie według wzoru z naklejki to chyba nie jest dla niej. Nigdy jeszcze nie zdarzyło się jej pomalować na takie same kolory dwóch takich samych postaci. Woli dobierać sama kolory.

Znajdziemy również małą grę. To zabawa dla dwóch osób. Jak widzicie Książeczka ma wiele możliwość do zabawy.

W książeczce dołączone są naklejki. Pierwsza strona dedykowana jest zadaniom do wykonania w książce. Druga strona naklejek do wykorzystania przez dziecko.

Na ostatniej stronie mamy wycinanki. Możemy przymocować do nich patyczki i będziemy mieć akcesoria do robienia zdjęć. My sobie je dodatkowo usztywniliśmy brystolem zrobiłam otworki na oczy w okularkach i przyczepiłam gumeczki. W ten sposób powstały nam jakby maski.

Książeczkę L.O.L. Surprise! Lalki to jest to! Media Service Zawada można kupić ↓↓↓

 

Książeczki-bajeczki

Znacie laleczki L.O.L.?

33 thoughts on “L.O.L. Surprise! Lalki to jest to! Media Service Zawada”

  1. mam tę gazetkę, ale nie znam tego LOL :d chociaż tak patrząc w net to jest dość popularne, moja znajoma szyje poduszki i właśnie również z tym motywem.

  2. Ja nie znam tych laleczek, bo mam dwóch syneczków 😀 Ale takie książeczki z zadaniami, naklejkami to super sprawa 😉

  3. Ciekawy wpis. Szkoda, że nie jestem mamą dziewczynki, ale fajnie, że lalki mogą być nie tylko różowe 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *