Książeczki z naklejkami – Media Service Zawada

Naklejki chyba każdy rodzic wie jak dziecko je uwielbia. U nas za razem kiedy kupujemy książeczki, w których aktualnie nie znajdziemy naklejek, dokupujemy książeczkę specjalnie z nimi. Tym razem propozycja zarówno dla dziewczynek jak i chłopców, dla starszych i młodszych dzieci. Psi Patrol i Pidżamersi, kolejne propozycje od Media Service Zawada.

 

“Psi Patrol – ekipa na 102!” to książeczka zeszyt w której znajdziemy naklejki pomocne w zabawie. Głównymi bohaterami bajki, książeczki jest gromadka sześciu małych piesków. Pieski są zawsze chętne do niesienia pomocy innym. Tak właśnie jest też w tym zeszycie. W ćwiczeniach pomocne są naklejki dołączone do książeczki. Na farmie musimy przykleić je w odpowiednie miejsce, następnie odnaleźć przedmioty z naklejek na obrazku. Jeśli dzieci oglądają Psi Patrol w telewizji z pewnością nie będą mieć problemów w dopasowaniem samochodów do piesków które im służą pomocą. Sprawdzimy również widzę ” co wiesz o Rockym?” Znajdziemy również obrazek do kolorowania.

Pidżamersi

 

“Pidżamersi – czas być bohaterem! Tuż po zmroku trójka przyjaciół zmienia się w superbohaterów. Dzielni Pidżamersi podejmują misje ratowania świata. W książeczce najdziemy zadania zarówno z liczenia jak i ze znajomości literek. W środku jest też plansza do gry. W której trójka dzieci wciela się w postaci super bohaterów, super wyścig, to ukończy grę jako pierwszy. Tutaj również jest kolorowanka.

Książeczki-bajeczki

Zarówno książeczki, czasopisma jak i wydania specjalne można zamówić online z dostawą do swojego domu. Książeczki bajeczki  umożliwiają szybki termin realizacji.

Logo Media Service Zawada

Są może tutaj fani Psiego Patrolu lub Pidżamersów?

9 myśli na temat “Książeczki z naklejkami – Media Service Zawada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *