Ferie zimowe zawitały w końcu i do nas, szkoda tylko ze śniegu brak. Pierwszy dzień całodniowych zabaw, pieczenia ciastek i malowania się uważam za otwarty. Tak właśnie moja córeczka lubi spędzać wolne dni. A ja, no cóż jak każda mam musi dorównać tempu zabawy i w tym wszystkim znaleźć jeszcze czas na chwilę dla siebie. Te chwile wykorzystałam na dzisiejszy tekst. Brwi ostatnio tak modne ich podkreślanie. W drogeriach pojawia się wiele kosmetyków do makijażu brwi. Poznałam nowość od Revers – kredka automatyczna do brwi.

 

Woskowa automatyczna kredka do brwi ze szczoteczką EYE BROW ARTIST umożliwia profesjonalną stylizację brwi – kształt, kolor i gęstość w jednym nowoczesnym produkcie. Automatyczny samo-temperujący sztyft kredki o unikalnym kształcie pozwala na perfekcyjne i wyjątkowo precyzyjne podkreślenie brwi. Woskowa formuła jest niezwykle trwała i odporna na rozmazywanie, co gwarantuje efektowny wygląd przez cały dzień. Kredka wyposażona jest w praktyczną szczoteczkę, która rozczesuje i układa brwi. Nie wymaga temperowania.

Kredkę kupimy w kartonowym opakowaniu. Na nim znajdziemy jak stosować automatyczną kredkę do brwi. Kredka jest dwustronna. Z jednej strony znajduje się wysuwana kredka, z drugiej zaś szczoteczka.  Ciekawy kształt, ma on za zadanie umożliwić jak najprecyzyjniejsze nałożenie kosmetyku na brwi. Trójkątny kształt był dla mnie małym wyzwaniem. Nigdy nie stosowałam kredek do brwi. Wybierałam zazwyczaj paletki do przyciemniania i wyrównania brwi. Ale skoro już mam ten kosmetyki, za którymś razem udało mi się uzyskać pożądany efekt.

Woskowa formuła kredki ładnie i precyzyjnie modeluje i nadaje kształt naszym brwiom. Wypełnia brwi, nie rozmazuje się. Efekt utrzymuje się przez cały dzień. Konsystencja kredki jest twarda. Po nałożeniu na brwi zastyga na nich. Nie ma obaw, ze coś się rozmaże. Demakijaż przy pomocy pianki do mycia jest łatwy i szybki.

Stosujecie kredki do makijażu brwi? Może wybieracie inne kosmetyki?

37 thoughts on “Kredka automatyczna do brwi, Eye Brow Artist Dark Brown, Revers”

  1. Ja ostatnio używam tylko kredki do brwi, to zdecydowanie najszybsza metoda. Ja lubię te z Golden Rose, ale ta którą pokazujesz wydaje się bardzo podobna.

  2. Bardzo lubię produkty marki Revers Cosmetics! <3 Z chęcią rozejrzę się za zaprezentowaną kredką.
    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie w wolnej chwili!

  3. Jeśli chodzi o produkty do brwi to niezbyt przepadam za podkreślanie ich kredkami ponieważ nie wygląda to zbyt naturalnie

  4. Mam permanentny na brwiach,.ale wcześniej korzystałam z kredek.i cieni! Te pierwsze lepiej się spisywały!

  5. Ja do brwi stosuję pomady z Deli i jestem zadowolona. Kredki też mam, ale rzadko nimi maluję 😉

  6. Słyszałam coś o tej marce, ale nic z niej nie miałam. W tej kredce nie podoba mi się kształt, osobiście malowanie się czymś takim to abstrakcja.

  7. ostatnio lubię malować brwi, jednak cienie mnie denerwują. Latwo o rozmazanie przy malowaniu, szczególnie gdy dzieci interesują się co mama robi, muszę wypróbować tę kredkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *