Kraina lodu Kolekcja marzeń, Wydawnictwo Edipress

Kolekcja Kraina lodu zagościła u nas na dobre. Kolejne numery i kolejne pięknie malowane figurki, za każdym razem zachwycają dzieci. Kolekcja marzeń od Wydawnictwa Edipress ucieszy każde dziecko.

Tom 5 z figurką uroczego renifera Svena.  W środku magazyny znajdziemy quiz,gdzie możemy dowiedzieć się jakim wewnętrznie jesteśmy zwierzątkiem. Przypomnimy sobie kolejną część bajki Kraina lodu. Zajrzymy również do zamkowej kuchni, gdzie uzupełnimy obrazek w dołączone do gazetki naklejki.  Dzieci z pewnością lubią słodkości i torty, znajdziemy przepis na tort marchewkowy.

 Kraina lodu Kolekcja marzeń

Tom 6 z figurką Anny w balowej sukni. Przypomnimy sobie jak Anna poznała  niedoszłego narzeczonego. Sprawdzimy spostrzegawczość w zadaniu z bohaterami bajki. Poznam kolejną część opowiadania Opowieści z Arendelle pl “Królowa Anna”. Wkroczymy w karnawałowe szaleństwo, czyli dowiemy się jak urządzić wielki bal.

W każdym numerze znajdziemy postaci do wycięcia i stworzenia własnego teatrzyku.

Pamiętajcie, każdy numer Kolekcji Marzeń dostępny jest co 2 tygodnie. Możecie również zamówić przez stronę internetową  HitSalonik.pl 

One thought on “Kraina lodu Kolekcja marzeń, Wydawnictwo Edipress

  • 10 kwietnia 2021 o 22:05
    Permalink

    to jedna z ulubionych serii moich dzieci, figurki są bardzo fajnie wykonane i dzieciaki naprawdę lubią się nimi bawić 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *