Konsultanta Avon – zalety i korzyści

Marka Avon jest znana niemalże każdej kobiecie na całym świecie. Od niepamiętnych dla mnie czasów tworzy kosmetyki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Od kilku lat także produkty wellness i galanterię oraz biżuterię. Dzisiaj chciałam Was przekonać, że warto zostać konsultantką Avon.
tps dla nowych konsultantek

Jako konsultantka Avon kupujesz produkty ze specjalną zniżką do 45% a sprzedajesz w cenach katalogowych. To doskonały sposób na zarobek, który uzależniony jest od Twojego zaangażowania. Im więcej sprzedaż, tym więcej zarobisz.

Jako konsultantka Avon możesz zyskać dużo więcej. Skorzystaj z darmowych szkoleń oferowanych przez firmę. Zyskaj dostęp do nowych produktów dużo szybciej niż klienci. Testuj nowości a ponadto zamawiaj kosmetyki w łatwy sposób i z darmową dostawą.

Sama z kosmetykami Avon spotkałam się już bardzo dawno, za czasów szkoły średniej. Pamiętam jak koleżanki przynosiły katalogi i chętnie zamawiałam z koleżankami kosmetyki u nich. Wówczas pracą konsultantki było zamawianie kosmetyków z rabatem. Teraz jest to program bardzo rozszerzony, jeśli zainteresuje się nim na poważnei , może stać się źródłem normalengo zarobku.

Ja jednak skupię się na tych korzyściach, które może mieć każda z nas rejestrując się jako konsultantka Avon. Przede wszystkim kosmetyki w atrakcyjnych cenach. Rabaty o których wie tylko konsultant. Specjalne oferty tylko dla wybrańców, zamawianie kosmetyków jeszcze przed pojawieniem się w katalogu. Sama rejestracja trwa chwilę i można jej dokonać przez telefon. Same widzicie, ze jest wiele korzyści aby się zarejestrować.


19 komentarzy do “Konsultanta Avon – zalety i korzyści

 • 27 listopada 2021 o 11:22
  Permalink

  Nie lubię takiego marketingu. Mam wrażenie, że teraz trzeba walczyć, żeby zarobić na Avonie. Ja sama czasami coś kupuje, ale katalog biorę od znajomych, którzy są konsultantami od wielu lat.

  Odpowiedz
 • 20 listopada 2021 o 18:48
  Permalink

  Byłam kilka lat konsultantką, a potem nawet liderem. Z czasem jednak się wypaliłam i nie chciało mi się już w to bawić i zrezygnowałam.

  Odpowiedz
 • 17 listopada 2021 o 19:20
  Permalink

  Byłam konsultantką kilka lat temu, na początku można było zarobić trochę kasy, ale z czasem coraz mnie i odpuściłam.

  Odpowiedz
 • 12 listopada 2021 o 21:03
  Permalink

  Miałam kilka koleżanek konsultantek, ale mnie samej do tego nie ciągnie zbytnio 😉

  Odpowiedz
 • 8 listopada 2021 o 21:19
  Permalink

  Kiedyś byłam konsultantka Avon. Bardzo miło wspominam ten czas,a i zarobki były fajne.

  Odpowiedz
 • 8 listopada 2021 o 07:35
  Permalink

  Kiedyś chciałam być konsultantka ale jakos później o tym zapomniałam i nigdy nie spróbowałam
  Nie wiem czy ostatecznie bym się sprawdzila

  Odpowiedz
 • 7 listopada 2021 o 21:35
  Permalink

  Moja mama była konsultantką i jest w sumie fajna zabawa. Do tego są świetne wykłady (byłam nawet na jednym) i szkolenia, więc jest potencjał.

  Odpowiedz
  • 17 listopada 2021 o 21:46
   Permalink

   też słyszałam o tych szkoleniach, ale nie widzę siebie w roli konsultantki (nawet próbowałam nią być i zabrakło mi determinacji)

   Odpowiedz
   • 19 listopada 2021 o 13:29
    Permalink

    Wydaje mi się, że to albo dla kobiet obracających się mocno w kobiecym towarzystwie choćby w pracy, albo dla wygadanych. Ja nie jestem żadną z nich 😀

    Odpowiedz
 • 7 listopada 2021 o 17:11
  Permalink

  Jakoś nie miałam nigdy parcia na to aby zostać konsultantką. Ale kosmetyki ich marki są rewelacyjne.

  Odpowiedz
  • 18 listopada 2021 o 07:46
   Permalink

   Konsultantka Avon to ciekawe zajęcie dla młodych osób, które chcą sobie dorobić. Lubię kosmetyki tej marki i czasami je zamawiam.

   Odpowiedz
 • 6 listopada 2021 o 18:45
  Permalink

  Moja siostra jest konsultantką od paru już lat. Ogólnie z Avon lubię sobie coś czasem zamówić 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *