Grzeszni. Arogant, Ana Rose

Ostatnio w moje biblioteczce pojawiło się sporo nowości. Czytanie stało się bardzo regularne, a pogoda na dworku sprzyja literaturze. Ostatnio dołączyła książka Any Rose “Grzeszni. Arogant”.

Życie Liv już nigdy nie miało być takie samo. Tragiczna strata budzi w niej straszliwe poczucie winy. Dziewczyna próbuje za wszelką cenę walczyć ze swoimi demonami. Co gorsza, na jej drodze staje arogancki dupek, który jest przybranym bratem jej kuzyna.

Hunter to facet, na którego widok dziewczyny tracą głowę. Ktoś taki jak on nie może pozwolić sobie na uczucia. Po co mieć jedną kobietę, skoro może mieć wszystkie?

Liv i Hunter to mieszanka wybuchowa. Oboje skrywają mroczne sekrety. Co się stanie, gdy wyjdą na światło dzienne? Czy Hunter będzie na tyle wytrwały, żeby uratować Liv? Czy Liv… pozwoli mu się uratować? Niebezpieczeństwo czyha uśpione w ciemności, aby zaatakować z zaskoczenia.

Liv to osoba, która niedawno została bardzo skrzywdzona. Jej siostra bliźniaczka została brutalnie zamordowana przez byłego chłopaka Liv, który pomylił siostry. Jednak sprawca nigdy nie został odnaleziony. Dlatego dziewczyna postanawia przenieść się do collegu do innego miasta. Przenosi się do wujka, który związał się z druga kobietą i wychowują wspólnie synów. Ma nadzieje, że taka ucieczka sprawi, że pomału zapomni o trudnej przeszłości. Poznaje tam przyrodniego brata kuzyna, Huntera.

Od początku między nimi dochodzi do zgrzytów. Robią sobie nawzajem na złości. Wszyscy znajomi w koło widzą jak między nimi iskrzy, oni sami postanawiają dać sobie w końcu szansę. Małymi kroczkami odkrywają uczucie jakie zaczyna się w nich rodzić. Jednak Liv zaprzyjaźnia się z największym wrogiem Huntera, Milltonem. Chłopak uznaje to za zdradę i przestaje odzywać się do dziewczyny. W pewnym momencie w życiu Liv zjawia się dawny, zły chłopak, Pablo. Od tej pory wracają koszmarne sny, czuje czyjeś spojrzenia na sobie, ale nigdy nie dostrzega złoczyńcy. Do pewnego momentu kiedy zostaje sama.

Czy Liv i Hunter odkryją uczucie, które ich łączy? Czy pojawienie się dawnego chłopaka doprowadzi do tragedii?

Z literaturą autorki spotykam się pierwszy razem. Szczerze uważam go za bardzo udany. Styl pisania bardzo mi się podoba. Rozdziały podzielone są na dwie postacie, Liv i Huntera. Widzimy każdą ze scen ich oczami. Na początku trochę się gubiłam w sytuacjach. Z czasem taki opis mi się podobało. Muszę przyznać, że relacja bohaterów bardzo mi się podobała. Robili sobie dużo psikusów, co sprawiło że opowiadanie był zabawne.Postać tajemniczego Pablo zaciekawiła mnie od początku. Chłopaka, który zamordował siostrę bliźniaczkę głównej bohaterki. Byłam ciekawa co tam ciekawego chodzi mu po głowie.

Cała historia jest przedstawiona w bardzo spójny sposób. Książkę czyta się naprawdę lekko i przyjemnie. Z jednej strony zabawna historia. Z drugiej mamy wątek trudnej przeszłości głównej bohaterki.

Polecam książkę Any Rose “Grzeszni. Arogant”.

Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos

Cykl: Grzeszni (tom 1)

20 myśli na temat “Grzeszni. Arogant, Ana Rose

 • 17 czerwca 2020 o 19:21
  Permalink

  Taka książka może być bardzo ciekawa, chodź nie lubię takich charakterów – mam na myśli że facet może miec wszystkie heh. Ciekawa jestem jak by się to rozwinęło 🙂

  Odpowiedz
 • 16 czerwca 2020 o 16:37
  Permalink

  Zabawna historia i trudna przeszłość… brzmi mega interesująco, także chętnie sięgnę po książkę przy najbliższej okazji.

  Odpowiedz
 • 15 czerwca 2020 o 18:56
  Permalink

  Na urlopie taka książkę będzie czytało się super.

  Odpowiedz
 • 15 czerwca 2020 o 15:59
  Permalink

  Właśnie kończę czytać tę książkę i mi się podoba 🙂 Ogólnie jest to typowo mój gatunek więc… 🙂

  Odpowiedz
 • 14 czerwca 2020 o 18:46
  Permalink

  książka wydaje się być bardzo ciekawa, ale póki co muszę wygrzebać się z mojego rosnącego stosu książek do przeczytania 🙂

  Odpowiedz
  • 20 czerwca 2020 o 09:17
   Permalink

   Brzmi całkiem ciekawie, najbardziej interesujący wydaje się wątek z morderstwem siostry bliźniaczki.

   Odpowiedz
 • 14 czerwca 2020 o 18:34
  Permalink

  Bardzo ciekawie zapowiada się książka. Wydaje mi się, że bardzo mi się spodoba.

  Odpowiedz
 • 14 czerwca 2020 o 16:58
  Permalink

  Słyszałam wiele pochwał na temat twórczości Autorki 🙂

  Odpowiedz
 • 14 czerwca 2020 o 16:47
  Permalink

  Jeszcze o tej książce nie słyszałam, jednak chyba nawet po nią sięgnę. Ma fajną okładkę!

  Odpowiedz
 • 14 czerwca 2020 o 12:53
  Permalink

  zazdroszczę Ci że masz na to czas ja ostatnio nie mogę zabrać zakrętu więc o czytaniu zapomniałam 🙁

  Odpowiedz
 • 14 czerwca 2020 o 09:24
  Permalink

  Lubię takie lekkie, a zarazem z domieszką humoru książki, ciekawa jestem jakie psikusy sobie robili na wzajem 😉 Chętnie przeczytałabym tę książkę.

  Odpowiedz
 • 13 czerwca 2020 o 19:04
  Permalink

  Miałam ochotę na tę książkę ale przegapiłam nabór recenzencki niestety. Muszę ją sobie zatem kupić 🙂

  Odpowiedz
 • 13 czerwca 2020 o 14:16
  Permalink

  Ostatnio polubiłam książki, które właśnie są dzielone na rozdziały odpowiadające poszczególnym osobom. Mam wtedy fabułę widzianą oczyma wielu postaci i bardzo taka zmiana punktu widzenia mi się podoba.

  Odpowiedz
 • 13 czerwca 2020 o 13:08
  Permalink

  Ech, znów nie moje klimaty. Myślę jednak, że dla kogoś, kto lubi romanse, ta opowieść będzie z pewnością interesująca.

  Odpowiedz
  • 14 czerwca 2020 o 21:08
   Permalink

   Nie miałam okazji czytać tej książki ale jest ona na mojej liście czytelniczej. Jak będę zamawiać nowe książki to się na nią skusze

   Odpowiedz
 • 13 czerwca 2020 o 12:36
  Permalink

  Bardzo mi się podoba okładka tej książki, środek też zapowiada się ciekawie. Muszę się skusić 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *