Która z nas nie marzy o pięknych, długich, gęstych rzęsach. Bez wątpienia takiego efektu nie uzyskamy stosując tylko tuszu do rzęs, potrzeba dobrej odzywki. Dobrej , ale my kobiety jesteśmy przecież niecierpliwe i efekt chcemy uzyskać szybko. Dlatego chciałam pokazać Wam odżywkę ÉleverLash.

Nowoczesna formuła, stworzona na podstawie innowacyjnych badań laboratoryjnych, pozwala na bezpieczne i skuteczne wydłużenie, zagęszczenie i wzmocnienie rzęs. Wystarczy niespełna minuta każdego dnia, by już po dwóch tygodniach domowej kuracji cieszyć się pierwszymi efektami.

Odżywkę ÉleverLash to małe biało różowe opakowanie przypominające wyglądem tusz do rzęs. Jednak w środku znajdziemy pędzelek oraz odżywkę.

Większość tego typu kosmetyków obiecuje skuteczny efekt po regularnym stosowaniu przez co najmniej 4 tygodnie. W przypadku odżywki ÉleverLash ten efekt ma być widoczny po połowie tego czasu. Czy tak jest? Ku mojemu zdumieniu tak jest. Odżywkę nakładałam na oczyszczone powieki, wzdłuż linii przy rzęsach przez równe dwa tygodnie. Efekty jakie uzyskałam bardzo mnie zaskoczyły. Po pierwsze rzęsy są widocznie wzmocnione. Kolejny plus to wydłużenie, nie jest ona po tym czasie spektakularna, ale widoczny jest wzrost. Myślę, że po kolejnych dwóch tygodniach stosowania będzie znacznie lepszy. I jeszcze gęstość , ja zauważyłam że są faktycznie gęstsze. Istotny jest również fakt, iż po dostaniu się kosmetyku do oczu nie wywołuje on podrażnienia.

Bez wątpienia jest to skuteczna odżywka do rzęs.

Pamiętajcie tylko systematyczne stosowanie odżywki to spektakularny efekt końcowy.

Odżywkę ÉleverLash możecie zamówić online.

eleverlash - logo

Stosujecie odżywki do rzęs? Znacie ÉleverLash?

20 thoughts on “ÉleverLash, Odżywka do rzęs”

  1. Niestety u mnie skończyło by się tak, że przez pierwsze dwa trzy tygodnie stosowalabym ją regularnie, a potem zapomniałabym o niej. Nie zmienia to jednak faktu, że czas się przemóc i spróbować z nowu stosować odzywkę.

  2. Używałam kiedyś odżywkę innej firmy. Owszem, rzęsy były w lepszej kondycji, ale ja jestem z natury zapominalska i przez to pewnie były mniejsze efekty, niż się spodziewałam.

  3. Lubię odżywki do rzęs i bardzo chętnie je używam. W sumie bez nich ani rusz, jeśli się chce mieć piękne rzęsy.

  4. Mam odżywkę do rzęs innej marki jestem z niej bardzo zadowolona. Myślę że i z tej byłabym tak samo.

  5. Ja nigdy nie używałam odżywki do rzęs. Ta ma piękne opakowanie i najważniejsze, że działa 🙂

  6. Stosuję odżywki do rzęs raz na jakiś czas i zawsze widzę fajne efekty. Szkoda tylko, że po odstawieniu zaczynają wypadać jak diabli. Tej nie miałam okazji poznać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *