Disney Księżniczki, Naklejam i koloruję, Zadania z naklejkami, Wydawnictwo AMEET

Księżniczki Disney zna każda z nas, nasze dzieci na pewno też. Moja córka najchętniej codziennie był by inną księżniczką. Przebierała by się w suknie jak księżniczki. Kiedy zobaczyła książeczki z ulubionymi bohaterkami od razu zaczęła w nich wykonywać zdania i kolorować. Propozycja od Wydawnictwa AMEET to książeczki “Disney Księżniczki”.

 

Zadania z naklejkami

Wyrusz w pełną przygód podróż wraz z bohaterkami LEGO Disney Księżniczka! Kto przybędzie na przyjęcie Królewny Śnieżki? Jak wygląda przepiękna tiara Belli? Dokąd Dżasmina wybierze się na latającym dywanie? Rozwiąż ciekawe zadania, używając fantastycznych naklejek, a przekonasz się, jak wspaniały jest magiczny świat księżniczek.

Za pomocą naklejek dziecko z naszą pomocą uzupełnia zadania znajdujące się w książeczce. Zadania mają na celu spostrzegawczość. Odpowiednie dopasowanie naklejki do kształtu. Dowiemy się również czy dziecko, ale również my znamy znane bajki o księżniczkach.

 

Naklejam i koloruję

Naklejam i Koloruję to fantastyczna propozycja dla Twojego dziecka, która zapewni mu moc zabawy w towarzystwie ulubionych księżniczek ze świata Disneya. Wklejając na stronach naklejki z odpowiednimi obrazkami, a następnie kolorując rysunki według wzoru, dziecko ćwiczy spostrzegawczość oraz doskonali zdolności manualne — kluczowe umiejętności dla wieku przedszkolnego.

 

Książka jest kolorowanką, do której dołączone są naklejki. Po przyklejeniu na odpowiednią stronę dziecko ma wzór w jakich kolorach pomalować postać. Zazwyczaj moja córka kolorowała obrazki na takie kolory jak jej się akurat podoba. Jednak przy tej książeczce było moje zaskoczenie. Pomalowała dokładnie jak naklejka. Zdecydowanie kolorowanie obrazków to ostatnio jej ulubione zajęcie.

Wasze dzieci znają Księżniczki Disneya? Które lubią najbardziej?

 

28 myśli na temat “Disney Księżniczki, Naklejam i koloruję, Zadania z naklejkami, Wydawnictwo AMEET

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *