Cienie do powiek New City Trends, Professional Eyeshadow Palette, Revers Cosmetics

Kiedyś w mojej kosmetyczce znajdowało się kilka cieni tusz i korektor. Z czasem polubiłam bardziej robienie makijażu i eksperymentowanie z kolorami cieni do powiek. Kupowałam więcej kosmetyków kolorowych i pojedyńczych cieni. Jednak nie jestem jakąś super ekspertką od makijażu. Dlatego dobór kolorów było dla mnie wyzwanie. Stałam się dlatego fanką paletek cieni do powiek. Dobór kolorystyczny stał się dzięki nim łatwiejszy.

Cienie do powiek NEW CITY TRENDS to kompaktowa paleta idealnie dobranych cieni do powiek. Zestaw zawiera 6 nowych odcieni o różnorodnych efektach wykończenia – od matowych przez satynowe po metaliczne. Dzięki intensywnej pigmentacji możesz stworzyć wyrazisty, efektowny makijaż oczu, który utrzyma się przez cały dzień. Wysoki poziom nasycenia koloru i delikatna konsystencja zapewnia bezproblemową aplikację – cienie doskonale się rozcierają i dobrze przylegają do skory. Zestaw odpowiedni do makijażu dziennego oraz wieczorowego.

 

Paletka cieni do powiek kupimy w papierowym kartoniku. Jest to dobra forma zabezpieczenia kosmetyku przed niepotrzebnym uszkodzeniem. W ofercie znajdziemy 8 różnych kolorystycznie paletek. Kolory są tak zróżnicowane, że każda z nas znajdzie idealny zestaw dla siebie.

Opakowanie otwierane do góry. W środku 6 kolorów, dopasowanych tak aby stworzyć ładny makijaż oka. W opakowaniu znajdziemy również aplikator.

Kolory w paletce są zarówno matowe jak i metaliczne. Z łatwością wykonamy nimi makijaż dzienny oraz wieczorowy.Cienie dobrze się nakładają, z łatwością się blendują. Pigmentacja jest poprawna. Po pierwszym nałożeniu widać efekty na powiece. Po nałożeniu kolejnej warstwy kolor jest intensywny. Trwałość jak dla mnie idealna. Cienie nie osypują się, nie rolują na oku. Czasem miałam takie sytuacje, iż cień rolował się na powiece, wówczas makijaż oka nie wyglądał ładnie.

 

Kupujecie takie paletki do makijażu oka? Jakie kolory wybieracie najchętniej?

33 myśli na temat “Cienie do powiek New City Trends, Professional Eyeshadow Palette, Revers Cosmetics

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *