Być jak Paddington. Książka pełna dobroci

Dawno u nas nie było książeczek dla dzieci. Dlatego postanowiłam pokazać Wam nową książeczkę, która zauroczyła moje dzieci – Być jak Paddington. Książka pełna dobroci.
Być jak Paddington Książka pełna dobroci

Dobrze jest być niedźwiadkiem. Zwłaszcza niedźwiadkiem o imieniu Paddington.

Ma puchate serce i chowa kanapkę z marmoladą pod kapeluszem. Wie, że na świecie nie ma nic lepszego niż miła pogawędka z przyjacielem przy kubku kakao. To Paddington, ulubiony niedźwiadek wszystkich dzieci. Dlaczego Paddington wylicza dobre rzeczy przed snem? I czemu wylizuje talerz po obiedzie? Czy do patrzenia na świat w różowych barwach potrzebne są specjalne okulary? Książka pełna dobroci dla wszystkich mających misia w sercu.

Paddington to niezwykły przyjaciel twojego dziecka. Mały niedźwiadek o wielkim sercu. Wielbiciel marmolady, dobrych manier i przygód! Opowieści o nim to klasyka brytyjskiej literatury dziecięcej w najlepszym wydaniu. Seria przetłumaczona na ponad 30 języków, która już od przeszło 60 lat rozgrzewa serca maluchów i pokazuje, że gafy zdarzają się nawet najlepszym. I misiom, i dzieciom.

Przepięknie wydana książeczka dla najmłodszych. Znany wszystkim dzieciom miś Paddington wraca do nas w nowej książeczce. Pięknie wydana książka w twardej oprawie. W środku znajdziemy nie tylko przypomnienia znanych fragmentów z książek o misiu. Skrywa także ładne ilustrację.

Wszystkie rozdziały to zbiór cytatów oznaczanych tytułami. Jak być wdzięcznym i przypisane do niego cytaty z książek. Jest to książka z mądrymi inspiracjami na każdy dzień. U nas losujemy codziennie jedną stronę wybieramy fragment i inspirujemy się nim. Opowiadamy co on może znaczyć, jak go postrzegamy.

Znacie misia Paddingtona?

7 komentarzy do “Być jak Paddington. Książka pełna dobroci

 • 28 listopada 2022 o 19:07
  Bezpośredni odnośnik

  Ta książka jest cudowna. Ostatnio ciągle czytamy ją z dziećmi przed snem. Piękne wydanie, które każde dziecko powinno mieć w swojej domowej biblioteczce.

  Odpowiedz
 • 28 listopada 2022 o 10:26
  Bezpośredni odnośnik

  Moje dzieci niestety mniej się zachwyciły Paddingtonem niż ja. Być może to już nie to pokolenie, które lubiło powolne czytanie, bajki z morałem czy nawet napisy przed filmem w telewizji. Teraz nawet openingi w serialach są przewijane, a opisy w książkach omijane… Mam nadzieję, że jeszcze dorosną do tego misia i jego promieniowania dobrocią.

  Odpowiedz
 • 27 listopada 2022 o 20:03
  Bezpośredni odnośnik

  Pięknie wydana książka, plus ten wspaniały bohater! Myślę, że ta pozycja będzie idealna jako prezent dla kogoś bliskiego.

  Odpowiedz
 • 27 listopada 2022 o 16:55
  Bezpośredni odnośnik

  Kiedyś bardzo lubiłam książki z tym misiem w roli głównej. Moja córka nie koniecznie go lubi, ale mamy kilka pozycji w domu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *