Barbie Zgrana Paczka, Wydawnictwo Ameet

Barbie tak uwielbiane przez moją córkę. Chętnie się nimi bawi, lubi je przebierać i odgrywać scenki. Gdy tylko zobaczył książeczkę Barbie Zgrana Paczka od zabrała się z jej wypełnianie. Zobaczcie co ciekawego kryje się z książeczce Wydawnictwa Ameet.

 

Barbie zawsze ma głowę pełną pomysłów, a swoim entuzjazmem potrafi zarazić wszystkich dookoła. Choć jej świat czasami staje na głowie, to dzięki rodzinie i przyjaciołom nawet najbardziej zakręcona sytuacja zmienia się po prostu w nową, niezwykłą przygodę. Dołącz do Barbie, by wspaniale spędzić czas i dobrze się bawić.

Książeczka Barbie Zgrana paczka to przede wszystkim historie przedstawione w postaci wiadomości telefonicznych. To właśnie w większości na ich podstawie mamy do wykonania zadania. Quizy, zgadywanki czy odnaleznienie ukrytego elementu.

Znajdziemy również kolorowankę i mnóstwo naklejek, które tak lubią dziewczynki. Dal nas jest to ciekawie spędzony czas na poznaniu trzech przyjaciółek z książeczki. Moja córka uczy się skupienia i wsłuchania w opowiadania, następnie chętnie rozwiązujemy wspólnie zadania.

Wasze dzieci lubią książeczki z postaciami z ulubionych bajek?

14 myśli na temat “Barbie Zgrana Paczka, Wydawnictwo Ameet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *