Bad Teacher W mroku zmysłów, Kinga Litkowiec, Agata Sobczak

Kinga Litkowiec to autorka o której można wiele dobrego usłyszeć i powiedzieć. Jej twórczość jest mi znana, w mojej biblioteczce są już jej książki. Niedawno napisała nową książkę w duecie z Agatą Sobczak pod tytułem “Bad Teacher”.
Bad Teacher

ON POKAZAŁ MI, CZEGO POTRZEBUJĘ
W dniu, w którym po raz pierwszy zobaczyłam mojego nauczyciela – Chrisa Evansa, zapragnęłam poznać go lepiej. Gdy mi na to pozwolił, chciałam więcej. Kiedy pokazał mi, kim jest, nie uciekłam. Był mi niezbędny do życia niczym powietrze. Jego mroczna aura owładnęła mną, zachęcała, bym zrozumiała, co czuje mężczyzna, który uprzytomnił mi, czego potrzebuję.

ONA POZWOLIŁA MI BYĆ SOBĄ
Veronica Jones była zakazanym owocem, którego nie byłem w stanie sobie odmówić. Nie próbowałem walczyć z tym pragnieniem. Chciałem, żeby była moja, żeby oddała mi się w pełni. Pokazałem jej siebie, a ona zaakceptowała to, kim jestem. Chciała tego, co jej ofiarowałem. Zgodziła się być moją i pozwoliła mi być sobą.

Młoda uczennica Veronika, która nie chce uczęszczać na zajęcia ze względu na nauczycielkę, która się na nią uwzięła. Kolejny dzień i kolejne spotknie z nią zniechęca ją do lekcji. Jednak tego dnia zamiast złej nauczycielki w drzwiach pojawia się seksowny nauczyciel, do którego wzdychają wszystkie uczennice. Chris jest nie tylko nauczycielem lecz także bogatym biznesmenem, którego interesuje “brudy seks”. W szkole od razu wpada mu w oko Veronika. Traf sprawia, że dziewczyna wybiera się do niego na korepetycje. Już po pierwszej lekcji Chris uwodzi dziewczynę, której tym imponuje.

Czy Veronice spodoba się propozycja jej nauczyciela? Jak ich relacja wpłynie na życie dziewczyny?

Bad Teacher jak sami możecie zauważyć po okładce i tytule, to książka o tematyce romansu nauczyciela z uczennicą. Moim zdaniem jest to bardzo ciekawie i przemyślanie napisana książka przez dwie bardzo lubiane przeze mnie autorki. Główny bohater od samego początku wie czego chce, postanawia w swój świat wciągnąć młodą uczennicę. Której o dziwo zakazany świat bardzo się podoba. Temat BDSM czyli “brudnego seksu” jest czytelnikowi dozowany w umiarkowany sposób.Trochę się obawiałam, że będzie bardzo brutalnie opisany, jednak jak dla mnie dobrze się to czytało.

Książę bardzo dobrze mi się czytało, byłam gównie ciekawa relacji jaka była między nauczycielem i uczennicą. Interesowało mnie przede wszystkim zakończenie tej historii. Książka Bad Teacher jako całość podobała mi się, może trochę była przewidywalna, jednak polecam.

Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos

Cykl: W mroku zmysłów (tom 1)

26 komentarzy do “Bad Teacher W mroku zmysłów, Kinga Litkowiec, Agata Sobczak

 • 30 stycznia 2021 o 19:22
  Permalink

  I do not even know how I ended up here, but I thought this post was great. Imojean Orbadiah Cibis

  Odpowiedz
 • 14 grudnia 2020 o 13:43
  Permalink

  Nie jestem w targecie tej książki, a nawet gatunku. Zwykle omijam takie tytuły z daleka i tym razem także się nie skuszę. Wolę mniej przesączone brutalnym seksem książki.

  Odpowiedz
 • 14 grudnia 2020 o 02:09
  Permalink

  Jak ja uwielbiam takie książki 🙂
  Muszę spytać o tę w bibliotece 🙂

  Odpowiedz
 • 13 grudnia 2020 o 16:46
  Permalink

  Miałam okazję przeczytać tą książkę i powiem ci, że autorki na stronie wattpad mają więcej pomysłów na taki romans, niż to co przeczytałam. No niestety książka mi się nijak, nie podobała. Brakowało mi tam tego czegoś, tego mięsa.

  Odpowiedz
 • 12 grudnia 2020 o 16:28
  Permalink

  Czytałam tą książkę, jest bardzo fajna co sprawia, że czekam na kolejną część

  Odpowiedz
 • 11 grudnia 2020 o 19:37
  Permalink

  BDSM jakoś mnie nie pociąga nawet jeśli jest tylko fikcją literacką. Zdecydowanie wolę miłość z większą delikatnością. Nie wiem też komu mogłabym ją polecić.

  Odpowiedz
 • 9 grudnia 2020 o 01:51
  Permalink

  Nie jest to literatura dla mnie. Tym razem sobie daruję, ale dobrze wiedzieć, że polskie pisarki dają radę 🙂

  Odpowiedz
 • 8 grudnia 2020 o 20:02
  Permalink

  Okładka przyciąga wzrok. Fabuła też mi się podoba, więc chętnie przeczytam książkę.

  Odpowiedz
 • 8 grudnia 2020 o 18:20
  Permalink

  Mam ją w swojej biblioteczce, ale nie sięgnęłam po nią jeszcze. Kończę czytać książkę i biorę się za to dzieło. Jestem ciekawa tego duetu 🙂

  Odpowiedz
 • 8 grudnia 2020 o 13:03
  Permalink

  Czekam aż przyjdzie do mnie ta książka bo jestem jej naprawdę bardzo ciekawa. Mam nadzieje, że się nie zawiodę bo Kingi książki bardzo lubię 😉

  Odpowiedz
 • 8 grudnia 2020 o 11:30
  Permalink

  Wygląda na całkiem ciekawą pozycję, mimo że nie przepadam za tematyką.

  Odpowiedz
 • 8 grudnia 2020 o 10:39
  Permalink

  To typ książki po który raczej nie sięgnęłabym sama. Nie do końca moje klimaty i chyba bym się zmuszała do jej czytania.

  Odpowiedz
 • 7 grudnia 2020 o 23:20
  Permalink

  Niezbyt często sięgam po romanse, a ostatnio mam wrażenie, że wszystkie dotyczą mafii. Romans na linii nauczyciel – uczennica może być ciekawy

  Odpowiedz
  • 8 grudnia 2020 o 20:18
   Permalink

   Nie znam ani tej autorki ani książki. Ale z tego co widzę to na pewno sięgnę po nią w niedługim czasie.

   Odpowiedz
 • 7 grudnia 2020 o 18:34
  Permalink

  Mam tę książkę na półeczce, jednak jeszcze nie zaczęłam czytać, bo skupiłam się na świątecznych lekturach. 🙂

  Odpowiedz
 • 7 grudnia 2020 o 18:21
  Permalink

  mam teraz trochu więcej czasu więc nadrabiam ksiązki, ale tej nie miałam na liście, także wpisuję

  Odpowiedz
 • 7 grudnia 2020 o 18:05
  Permalink

  Przeczytałam, fajna, ale spodziewałam się czegoś mocniejszego. Było za mało BDSM w BDSM. Ale Kinga mi pisała, że dopiero się rozkręcają.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *