Amazing World of Gumball. Odjechane przepisy na (nie)jadalne potrawy!, Edipresse

Gotowanie i pieczenie to moja pasja od zawsze. Lubiłam pomagać babci przy pieczeniu ciasta czy lepieniu pierogów. To Ona zaraziła mnie pasją do gotowania. Teraz kiedy ja krzątam się po kuchni moja córka chętnie śpieszy z pomocą. Chętnie poznaje nowe smaki, pomaga w przygotowaniach potraw. Ostatnio nasze inspiracje czerpiemy z nowej książki kucharskiej dla dzieci Odjechane przepisy na (nie)jadalne potrawy!

Książka kulinarna dla dzieci 6+. Wierni fani serialu „Niesamowity świat Gumballa” znajdą w niej aż 40 przepisów na dania, które będą mogli przygotować sami lub z niewielką pomocą rodziców. Całość została podzielona na 4 działy: Śniadania, Obiady, Kolacje oraz Desery. Wszystkie przepisy zostały wzbogacone pięknymi, kolorowymi zdjęciami gotowych potraw oraz wskazówkami, jakich akcesoriów trzeba będzie użyć podczas przygotowywania każdego z dań. Dodatkowo w książce znajdują się także zasady, stanowiące ABC gotowania.

 

 

Książka kulinarna dla dzieci czy to nie wspaniała propozycja, dodatkowo z bohaterami z bajki. Moja córka chętnie siadła z tą książką i pokazała co pierwsze będziemy robić do jedzenia. Choć lubi przygotowywać ze mną potrawy to już z ich jedzeniem jest różnie. Propozycje z książki to nie tylko suche przepisy to rewelacyjne pomysły na podanie potraw w taki sposób aby zachęcić dzieci do ich zjedzenia. Parówkowe mumie, tęczowa cukinia czy zapiekanki głodomora. To tylko niektóre z ciekawych przepisów, które można w fantazyjny sposób przygotować. Wszystkie przepisy są dokładnie opisane. Ilość proporcji składników, sposób wykonania. Przetestowaliśmy kilka i wyszło rewelacyjnie.  Oznaczone dodatkowo stopniem trudności.  Podzielone na działy.

Staramy się kilka razy w tygodniu zrobić smaczne danie z książki “Odjechane przepisy”.

Wasze dzieci chętnie pomagają w przygotowaniu posiłków?

Znalezione obrazy dla zapytania hitsalonik.pl

30 myśli na temat “Amazing World of Gumball. Odjechane przepisy na (nie)jadalne potrawy!, Edipresse

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *