Wysokokryjący podkład odmładzający do twarzy, Lirene My Master

Wysokokryjący podkład odmładzający do twarzy to kosmetyk który znalazłam w boxie Pure Beuty. Postanowiłam go wypróbować i sprawdzić czy jest dobry.
Lirene My Master

MY MASTER to podkład do zadań specjalnych, który perfekcyjnie ukryje niedoskonałości, zaczerwienienia i przebarwienia, Unikalna lekka konsystencja nie tworzy na skórze efektu maski i pozwala jej swobodnie oddychać. Dzięki idealnie scalającym się pigmentom, możesz sama decydować o sile krycia nakładając kolejne warstwy podkładu.

Zawarte w kompleksie pielęgnacyjnym ceramidy uszczelniają cement międzykomórkowy, który w wyniku starzenia się skóry znacznie słabnie. Olej tamanu i ekstrakt z kwiatów lotosu dbają o odpowiednie nawilżenie zewnętrznym i wewnętrznych warstw naskórka.

Lirene My Master

Wysokokryjący podkład odmładzający do twarzy zamknięty jest w małej szklanej buteleczce, bez pompki. Aby go użyć należy odrobinę wylać na dłoń lub nakrętkę. Konsystencja jest bardzo płynna, lejąca się. Należy być ostrożnym przy jego nakładaniu, najlepiej robić to gąbeczką. Bardzo ładnie się rozprowadza i przy dobraniu odpowiedniego koloru wtapia się w nią. Dobrze się utrzymuje na skórze. Krycie moim zdaniem jest bardzo duże. Utrzymuje się naprawdę cały dzień.

Z tego co wyczytałam podkład najlepszy jest dla kobiet o cerze dojrzałej, jednak ja go wypróbowałam u siebie. Najbardziej obawiałam się, że nie będzie dobrze wyglądać na suchej cerze, jednak nie przesuszał jej dodatkowo. Kolor jaki znalazłam w boxie Pure Beauty jednak okazał się zbyt ciemny dla mnie więc po jednym użyciu powędrował do koleżanki. Ja po jednym użyciu mogę go śmiało polecić, bo dobrze kryje.

Lirene My Master dostępny jest w trzech kolorach.

Słyszałyście o tym podkładzie?

5 komentarzy do “Wysokokryjący podkład odmładzający do twarzy, Lirene My Master

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *