Świnka Peppa, Nick jr. Magazyn, Super Wings, Treasure X, Magazyny dla dzieci

Czasopisma i magazyny dla dzieci często umilają nam szare i chłodne popołudnia w domu. Nowe magazyny od Media Service Zawada to możliwość ciekawie spędzonego czasu zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

 

Świnka Peppa

Pismo o przygodach sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki, na podstawie uwielbianego przez najmłodszych serialu animowanego, emitowanego na kanale MiniMini. „Magazyn Świnka Peppa” skierowany jest do dzieci w wieku 3–6 lat, rozpoczynających naukę czytania, pisania i liczenia.

W tym numerze dowiemy z komiksu dowiemy się kim Peppa chciała by być jak dorośnie. Znajdziemy przepis na kolorowe naleśniki, mnóstwo obrazków do kolorowania, oraz zwory do nauki literek.  Na końcu mamy obrazki do wycięcia i zabawy w grę “znajdź parę”.

Nick jr. Magazyn 

Magazyn „Nick Jr.” adresowany jest do dzieci przedszkolnych. Powstał w oparciu o znane licencje z ramówki stacji Nick Jr., takie jak: Psi Patrol, Dora poznaje świat, Umizoomi czy Bąbelkowy świat gupików. W każdym numerze znajdą się opowiadania i mnóstwo aktywności: odnajdywanie elementów na stronie, kolorowanki, rysowanie, łączenie w pary, nauka pisania, a także rozkładówka z konkursem. W magazynie nie zabraknie aktywności edukacyjnych w formie zabaw z ulubionymi bohaterami.

To magazyn dla dzieci śledzących losy bohaterów ze znanego kanału telewizyjnego.  Na tropie przygody z Psim patrolem, nauczymy się pisać literkę “f”. Z Dorą znajdziemy właściwą drogę w labiryncie oraz pokolorujemy Shimmer i Shine.

Super Wings 

Kolorowy magazyn, którego bohaterami są Dżetek i jego przyjaciele – Frunia, Lotek i Śrubek. To małe samoloty, które potrafią zmieniać się w roboty, by dostarczyć specjalne przesyłki do oczekujących na nie dzieci. W środku znajdziemy opowiadanie, ciekawe i kreatywne zadania, łamigłówki oraz kolorowanki, dzięki którym dziecko będzie mogło rozwijać zdolności manualne. Dodatkowo w każdym wydaniu znajduje się wyjątkowy prezent.

lecimy do Finlandii taki jest motyw przewodni tego numeru magazynu. Na początek krótki komiks i super quiz. Dowiemy się ciekawych rzeczy o Finlandii, poznamy bliżej ten kontynent.  Rozwiążemy krzyżówkę. Możemy również upiec imbirowe ciasteczka z przepisu z gazetki.

Treasure X

Czasopismo inspirowane jest kreskówkami emitowanymi w Polsce na kanale YouTube firmy Cobi. Pierwszy numer opowiada o świecie Łowców Skarbów oraz kościotrupów, z którymi zaprzyjaźnia się główny bohater – Parker. Wszyscy pragną zdobyć skarb.

Magazyn dla chłopców którzy lubią przygodę. Poznamy bohaterów poszukiwaczy skarbów. Dzięki mapie znajdziemy skarb, odnajdziemy skryte tajemnicze hasło  czy też dowiemy się jak dbać o ciało i umysł?

Znacie te magazyny? Kupujecie czasem takie dla dzieci.

13 myśli na temat “Świnka Peppa, Nick jr. Magazyn, Super Wings, Treasure X, Magazyny dla dzieci

 • 26 grudnia 2019 o 14:12
  Permalink

  Moja kuzynka uwielbia peppe! Oj cieszyłaby się z takiego zestawu.

  Odpowiedz
 • 9 grudnia 2019 o 21:00
  Permalink

  Mój syn jest na etapie Tomasa i jego przyjaciół. Może być ewentualnie jeszcze Zygzak, ten z Autek. Ciekawe te gazetki masz.

  Odpowiedz
 • 8 grudnia 2019 o 23:19
  Permalink

  O jeju, świnka Peppa do niedawna była ulubioną bajką moich siostrzenic, nie wiem jak taka świnka może skraść serca tylu dzieciaków haha;)

  Odpowiedz
 • 8 grudnia 2019 o 19:01
  Permalink

  Czy te super wings to jakaś kontynuacja “Aut” ? też takie ślepia mają… a tę świnkę kupiłem kiedyś młodemu i… została zamoczona cała

  Odpowiedz
 • 8 grudnia 2019 o 12:37
  Permalink

  Tych książeczek jak i gazet jest w kioskach do wyboru do koloru

  Odpowiedz
 • 8 grudnia 2019 o 01:13
  Permalink

  Gdzie Ty trzymasz te wszystkie cudawianki 😀 chyba musisz mieć jakiś magazyn 😅

  Odpowiedz
 • 7 grudnia 2019 o 18:47
  Permalink

  u nas Świnka Peppa wyszła już z mody. Teraz mój synek katuje Psi Patrol ;d

  Odpowiedz
 • 7 grudnia 2019 o 13:02
  Permalink

  Tyle ciekawych propozycji dla najmłodszych <3

  Odpowiedz
 • 6 grudnia 2019 o 21:03
  Permalink

  Już wiem co ciekawego jutro sprawie synowi kumpeli na ” Spóźnionego Mikołaja”

  Odpowiedz
 • 6 grudnia 2019 o 10:36
  Permalink

  Mój synek uwielbia takie magazyny, zawsze w kiosku sobie coś wybierze. 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *