Psi patrol “Nauka dla zucha”, Poznaj figury, Nick Jr. Magazyn, Media Service Zawada

Co dobre szybko się kończy i nasz urlop i pobyt nad morzem również. Pora wrócić do rzeczywistości. I do ulubionych gazetek i książeczek moich dzieci.  Psi patrol to bez wątpienia jedna z ulubionych bajek mojego synka. Lubi naśladowac odgłosy piesków i zawsze chętnie ogląda te bajki. Propozycja od Wydawnictwa Media Service Zawada z bohaterami Psiego patrolu to książeczka Nauka dla zucha oraz nowy magazyn Nick Jr.

 

Psi patrol “Nauka dla zucha”, Poznaj figury 

Kolorowa książka łącząca świetną zabawę i naukę – idealna dla najmłodszych pociech! Dzięki publikacji najmłodszy czytelnik w łatwy sposób nauczy się liczb oraz alfabetu w towarzystwie ulubionych bohaterów popularnej bajki „Psi Patrol”.

Nauka dla zucha Psi partol to mała poręczna książeczka o twardych kartkach. U nas sprawdziła się idealnie w podróży. Mój synek chętnie ją oglądał. Na każdej stronie przedstawiono kształty i przedmioty które mogą je mieć. Towarzyszy temu ciekawy dialog i postaci piesków znanych z dziecięcej bajki.

 

Nick Jr. Magazyn

Magazyn „Nick Jr.” adresowany jest do dzieci przedszkolnych. Powstał w oparciu o znane licencje z ramówki stacji Nick Jr., takie jak: Psi Patrol, Dora poznaje świat, Umizoomi czy Bąbelkowy świat gupików. W każdym numerze znajdą się opowiadania i mnóstwo aktywności: odnajdywanie elementów na stronie, kolorowanki, rysowanie, łączenie w pary, nauka pisania, a także rozkładówka z konkursem. W magazynie nie zabraknie aktywności edukacyjnych w formie zabaw z ulubionymi bohaterami.

Idealna propozycja dla przedszkolaka który zaczyna przygodę z pisaniem i kolorowanie jest jego pasją. W numerze bowiem znajdziemy masę obrazków do pomalowania. Będziemy szukać dobrej drogi na mapie czy tez dopasujemy odpowiedni element do obrazka.  Znajdziemy również zadania w postaci malowania ślaczków czy nauki cyferki 2. A na koniec historyjka z bohaterami Psiego patrolu.

Z tym numerem aż trzy prezenty.

Książeczki-bajeczki

32 myśli na temat “Psi patrol “Nauka dla zucha”, Poznaj figury, Nick Jr. Magazyn, Media Service Zawada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *