Namiętna nienawiść, Agata Sobczak, Recenzja

Nareszcie nadrabiam moje zaległości w recenzjach, czyli wracam z równowagą w moim życiu i moją pasją do czytania. ” Namiętna nienawiść” autorstwa Agaty Sobczak to książka, którą niedawno czytałam.
 Namiętna nienawiść

Brantley Chavez to człowiek, którego wszyscy dookoła traktują jak boga. Nikt nie ma wystarczająco dużo odwagi, żeby mu się przeciwstawić. Nikt, z wyjątkiem dziewiętnastoletniej Charlotte Nichols, w której mężczyzna budzi odrazę.
Jest jeden problem: – choć go nienawidzi, nie jest w stanie zaprzeczyć,
że ten wytatuowany chłopak pociąga ją fizycznie.
Czy te dwa, tak bardzo odmienne uczucia, mogą iść ze sobą w parze?
Jak długo jedno z nich będzie ustępować temu drugiemu?
Które z nich będzie górą?

Charlotte po trudnej przeszłości postanawia zmienić otoczenie i zaczyna studia w college”u z dala od rodziny. Poznaje tam swoją współlokatorkę i zaprzyjaźnia się z nią. Za namową szalonej przyjaciółki wybiera się na nielegalne wyścigi, gdzie po raz pierwszy zauważa Brantley”a. Od początku widzi, że jest on uwielbiamy przez dziewczyny i znanego w całym mieście. To typ chłopaka, który rządzi i nie przyjmuje sprzeciwów. To dwa zadziorne charaktery, które co chwilę się przypadkiem się spotykają. Czy od nienawiści jest bliska droga do miłości?

Namiętna nienawiść to historia przedstawiona oczami głównej bohaterki Charlotte, choć pojawia się kilka momentów kiedy to sytuacje pokazane są z perspektywy Brantley. Od początku czuć, że między tą dwójką iskrzy.Nienawidzą się i swoimi słowami udowadniają tę nienawiść. Jednak każde z nich skrywa w sobie tajemnicę, która może ich połączyć. Niespodzianką dla mnie było ukazanie świata przestępczego, którego nie spodziewałam się w tej książce.

“Namiętna nienawiść” to propozycja na jeden wieczór. Naprawdę. Miałam małą przerwę od czytania, wynikającą z powrotu do pracy i zwyczajnego przemęczenia. Nie miałam już sił na czytanie książek. Jednak nastała wreszcie równowaga i wszytko się normuje. Dlatego tę książkę czytałam wieczorem i w nocy. Historia bardzo mnie zainteresowała i prostu nie byłam w stanie odłożyć tej książki nie poznając zakończenia.

Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos

16 myśli na temat “Namiętna nienawiść, Agata Sobczak, Recenzja

 • 17 lutego 2021 o 17:13
  Permalink

  Najlepszym przyjacielem jest ten, ktory nie pytajac o powld twego smutku, potrafi sprawic, ze znow wraca radosc. sw. Jan Bosco & Shidoshi TM

  Odpowiedz
 • 13 listopada 2020 o 17:19
  Permalink

  Kojarzę wydawnictwo i śledzę ich książki. Jednak ta mi umknęła. Nie znałam wcześniej tego tytułu. Nie przepadam za taką literaturą, więc po nią nie sięgnę. Polecę ją komuś innemu.

  Odpowiedz
  • 16 listopada 2020 o 09:55
   Permalink

   Lubię książki na jeden wieczór, aktualnie mam napięty grafik i książki czekają ale zapisze sobie ten tytuł

   Odpowiedz
 • 10 listopada 2020 o 18:47
  Permalink

  Z książkami często jak z serialem, jak wciągnie to można oglądać (czytać) dzień i noc haha:)

  Odpowiedz
 • 10 listopada 2020 o 18:30
  Permalink

  Czasu tak mało, a książek do przeczytania tak dużo… niestety to nie mój ulubiony gatunek i jakoś nie ciągnie mnie przy tych okolicznościach pogody do niego. Prędzej latem.

  Odpowiedz
 • 9 listopada 2020 o 13:43
  Permalink

  Miałam w planie zamówić tę książkę, ale zrezygnowałam, bo mam spory stosik u siebie w domu, a od ostatnich kilku tygodni doba mi się jakby skróciła. Brakuje mi czasu na czytanie co mocno odczuwam i przeżywam 🙁

  Odpowiedz
 • 9 listopada 2020 o 12:06
  Permalink

  Ostatnio często widuję tę książkę na instagramie i skoro polecasz, to chyba sama po nią sięgnę. 🙂

  Odpowiedz
 • 8 listopada 2020 o 21:17
  Permalink

  Skoro az nie można się od niej oderwać to nic tylko czytać. Ja wprawdzie nie gustuję w tym gatunku, ale lubię czasem wyjść z czytelniczej strefy komfortu i wybrać coś nowego.

  Odpowiedz
 • 8 listopada 2020 o 20:39
  Permalink

  Myślę że książka bedzie bardzo ciekawa. A więc napewno po nią sięgnę.

  Odpowiedz
  • 10 listopada 2020 o 20:20
   Permalink

   Sama okładka oraz tytuł mnie zachęciły 🙂 jestem na tak!

   Odpowiedz
 • 8 listopada 2020 o 20:34
  Permalink

  U mnie cały stos książek leży do przeczytania i staram się każdego wieczoru czytać, by wyjść z zaległości. Wiem jak to jest kochać czytać i nie mieć na to czasu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *