Kolekcja Barbie. Możesz być kim chcesz!

Przedszkole zaczęło się u nas już na dobre. Dzieci biegną do niego chętnie. A po przedszkolu czas na zabawę. Ostatnio moja córka polubiła nową kolekcję “Barbie. Możesz być kim chcesz!”.

Kolekcja “Barbie. Możesz być kim chcesz” dla miłośniczek najsłynniejszej laleczki na świecie. W każdym wydaniu znajdziemy książeczkę z opowiadaniami, ciekawostkami, naklejkami, zadaniami i quizami z Barbie w roli głównej. W środku także lalka i ubranka do samodzielnego wycięcia oraz prawdziwy hit – prawdziwa, 12 centymetrowa laleczka Barbie ze zdejmowanymi ubrankami.

Nowa kolekcja do zebrania. Czyli Barbie. Możesz być kim chcesz, to idealna propozycja dla małych miłośniczek słynnej lalki i projektantek mody. Najważniejszą rzeczą dla dziewczynki jest oczywiście dodatek, czyi unikatowa figurka Barbie. To lalka w ubranku do przebierania. Możemy zdjąć z niej sukienkę i buty, dodatkowo porusza ona rękami i głową. Moja córka ostatnio tę laleczkę zabiera ze sobą wszędzie.

Sam magazyn Barbie, możesz być kim chcesz to duży format gazetki. W środku znajdziemy historyjkę do przeczytania obrazki do kolorowania oraz łamigłówki. Numer poświęcony jest morze dlatego dowiemy się z niego kim jest krawcowa, stylistka czy modelka. Na ostatniej, usztywnionej stronie mamy figurkę lalki i ubranka do wycięcia.

Jeśli zdecydujecie się na prenumeratę,każdy numer będzie tańszy niż kupując go w kiosku. Kolejną niespodzianką jest prezent dostępny tylko w prenumeracie. Następna istotna sprawa numery będą dostarczane do domu zaraz po ich dostępności. Link do prenumeraty po kliknięciu w obrazek.

Kolekcja BARBIE. Możesz być, kim chcesz!

Jest coś jeszcze super konkurs z rewelacyjnymi nagrodami.

Słyszeliście o kolekcji marzeń Barbie, możesz być kim chcesz?

22 komentarze do “Kolekcja Barbie. Możesz być kim chcesz!

 • 14 września 2020 o 21:28
  Permalink

  O jej jak byłam mała uwielbiałam barbie 😍 Wtedy z pewnością kupiłabym taką gazetkę, niestety moja chrzesniaczka nie lubi barbie więc by jej gazetka się nie spodobała 😉

  Odpowiedz
 • 13 września 2020 o 23:54
  Permalink

  Myślę, że taka książeczka to doskonałe rozwiązanie, aby kształtować kreatywność dziecka. Poza tym jest to sposób na nudę podczas choroby.

  Odpowiedz
 • 13 września 2020 o 20:55
  Permalink

  Ale fajny magazyn. Sądzę, że każda dziewczynka bardzo lubi Barbie a więc i te gazetki.

  Odpowiedz
 • 13 września 2020 o 11:55
  Permalink

  Zamiast mini-laleczek chyba wolałabym jakieś akcesoria specjalnie dla lalek Barbie dopasowane. Nawet jakby to była możliwość, by skompletować np. szafę czy inny gadżet przez kilka numerów.

  Odpowiedz
 • 12 września 2020 o 23:06
  Permalink

  Fantastyczny pomysł na magazyn. Myślę, że wszystkie “barbiowe” fanki będą nim zachwycone. Moja córa już jest trochę za duża ale nasze małe kuzynki rosna i na pewno będziemy zarażać je naszą miłością do Barbie.

  Odpowiedz
 • 11 września 2020 o 20:26
  Permalink

  Moje córki ostatnio mają manię zabawy lalkami Barbie. Nie dziwię się, bo to sporo frajdy. Chyba będę musiała im zaprenumerować takie pisemko, niech tworzą stroje i bawią się.

  Odpowiedz
 • 11 września 2020 o 20:10
  Permalink

  Jak ja kiedyś szalałam na punkcie lalki Barbie 😀 Mam nawet jeszcze te niektóre czasopisma z nią i bajki na kastetach i płytach CD 😀

  Odpowiedz
 • 11 września 2020 o 13:46
  Permalink

  Kiedyś kupowałam tego typu magazyny dla syna. Córce się nie opłaca, bo ona z nich tylko wybiera zabawki, a reszta leży i ją nie interesuje.

  Odpowiedz
  • 13 września 2020 o 23:10
   Permalink

   Moja siostrzenica byłaby zachwycona tymi gazetami. Bardzo lubi motyw tej lalki i ciągle musimy jej coś kupować do kolekcji.

   Odpowiedz
 • 11 września 2020 o 12:37
  Permalink

  Czy wiadomo, jak często będą wydawane numery? Zaprenumerowałam, ale córka juz się dopytuje, kiedy kolejne numery przyjdą 🙂

  Odpowiedz
 • 10 września 2020 o 17:34
  Permalink

  Gdybym miała córkę od razu bym zamówiła tę prenumeratę. Jednak sądzę, że mój syn nie byłby do końca szczęśliwy z takiej niespodzianki 😀

  Odpowiedz
 • 10 września 2020 o 16:04
  Permalink

  Barbie <3 sama do tej pory lubię z dzieciakami powycinać ubrania i pomalować w tych książeczkach 🙂

  Odpowiedz
 • 10 września 2020 o 11:26
  Permalink

  Moje dziewczynki ostatnio oszalały na punkcie tej nowej kolekcji. Każda musiała mieć swój magazyn 😀

  Odpowiedz
 • 10 września 2020 o 11:02
  Permalink

  Świetny magazyn, myślę że spodoba się każdej dziewczynce. 😀 Super, że na rynku jest coraz więcej takich gazetek dla dzieci. 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *