Just Glow Oczyszczająca galaretka z efektem Glow, Soraya

Połowa stycznia to przełomowy czas. Już po mało tęsknię za wiosną i słońce, ale jeszcze w kalendarzu i za oknem zima. Staram się dlatego sięgać po produkty które choć trochę pobudzą organizm i sprawią ze moje samopoczucie będzie lepsze. Cytrusowe i owocowe kosmetyki mają zawsze dobre działanie na mnie. Ostatnio wypróbowałam Just Glow Oczyszczająca galaretka z efektem Glow Soraya, który znalazłam w boxie Pure Beauty.
Just Glow Oczyszczająca galaretka z efektem Glow Soraya

Oczyszczająca galaretka do mycia twarzy z efektem glow nie tylko dokładnie oczyszcza skórę, ale wyrównuje jej koloryt i rozświetla. Jest to możliwie dzięki witaminie C obecnej w składzie.

Just Glow Oczyszczająca galaretka z efektem Glow Soraya


Just Glow Oczyszczająca galaretka z efektem Glow – Soraya mieści się w plastikowej tubce. Konsystencja jest średniej gęstości, dobrze rozprowadza się po skórze. Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny, cytrusowy, jednak nie jest on sztuczny. Po otwarciu czuć przyjemny aromat grejpfruta i cytryn, dla mnie jest on bardzo ładny. Kolor kosmetyku jest lekko przezroczysty. Galaretka jest bardzo wydajna, wystarczy mała ilość aby oczyścić cerę.

Efekty po oczyszczeniu cery galaretką są bardzo pozytywne. Dokładne oczyszczenie, kosmetyk radzi sobie nawet z mocnym makijażem. Kolejnym plusem dla mnie jest efekt nie wysuszania skóry. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ mam suchą cerę. Nie ma także uczucia ściągnięcia skóry, którego nie lubię.

Używanie tej galaretki rano to dawna cytrusowego orzeźwienia i przebudzenia. Dla mnie jest to bardzo dobry kosmetyk, który sprawdza się podczas porannej jak i wieczornej pielęgnacji cery.

2 komentarze do “Just Glow Oczyszczająca galaretka z efektem Glow, Soraya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *