Avon True Colour Nailwear Pro+ – lakier do paznokci

Bum na lakiery hybrydowe trwa w najlepsze. Ja skusiłam się raz na zrobienie paznokci hybrydowych,  ale nie lubię mieś długo jednego koloru na paznokciach. Zdecydowanie tradycyjny manicure jest dla mnie. Lubię niemalże codziennie czy co dwa dni mieć na paznokciach inny kolor czy wzorek. Ładnym połączeniem okazały się lakiery Avon True Colour Nailwear Pro+ kolory Endless Sky oraz Enchantment.

Ten super trwały lakier sprawi, że będziesz się cieszyć nieskazitelnym wyglądem paznokci nawet przez 12 dni. Zawarte w lakierze komponenty nadadzą Twoim paznokciom lustrzany połysk, gwarantując pełne pokrycie. Płaski pędzelek zapewni Ci łatwą, równomierną i precyzyjną aplikację. Gotowa na swój idealny manicure?

Lakier do paznokci wzbogaciliśmy kompleksem Dura-Plus. To mieszanka składników, które chronią płytkę paznokcia przed uszkodzeniami i zwiększają jej wytrzymałość.

Szklana buteleczka o pojemności 10 ml skrywa lakier o gęstej konsystencji. Pędzelki w obu lakierach są idealnej grubości. Czasem przy zakupie lakieru zdarza się, że pędzel jest dziwnie gruby. Nie da się malować paznokci takim pędzelkiem. Tutaj jest on idealny do ładnego pomalowania paznokci w trzech krokach, tak jak to być powinno. Środek i boki po jednym razie.

Dwie warstwy pomalowania paznokci i już mamy idealne pokrycie. Trwałość jest dobra do 5-6 dni, ładnie utrzymuje się na paznokciach. Gęstość jest dobra. Konsystencja nie jest leista jak to czasem bywa, że przy nakładaniu lakiery po prostu rozlewa się po paznokci. Tutaj nie ma takiej obawy.

Kolor Endless Sky to miętowy, wpadający w niebieski. Enchantment intensywny jasny róż. Te kolory idealnie współgrają ze sobą. Ładnie błyszczą się na paznokciach. Zmywanie ich nie stwarza problemu. Dobrze zchodzą z paznokci pod wpływem zmywacza, przy czym nie brudzą nam skóry.

Jakie kolory lakierów do paznokci wybieracie latem?

44 komentarze do “Avon True Colour Nailwear Pro+ – lakier do paznokci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *