Historie miłosne to książki po które chętnie sięgam. Relaksują mnie, pozwalają zapomnieć o problemach. Dla mnie jest to zdecydowanie lepsza forma odpoczynku niż np. ogldanie filmów. Książka Zranione uczucia K.A. Figaro, to nietypowa historia miłosna..

Kontynuacja „Prostego układu”, gorącego romansu Łucji i Dymitra.

Prosty układ pomiędzy Łucją a Dymitrem przestał być opartym na niezobowiązującym gorącym seksie układem. Pojawiły się bowiem uczucia, może nie do końca uświadomione, które zaburzają proste zasady. Igor nieźle namieszał Łucji w głowie i dziewczyna sama już nie wie, co o tym wszystkim sądzić. Los jednak bywa przewrotny i szykuje parze nie lada niespodziankę, która może wywrócić życie Łucji i Dymitra do góry nogami.

Jest to kontynuacja książki Prosty układ, historia układu, w którym uczestniczą Łucja i Dymitra.  Układu który wydaje się być idealny.Jednak co się stanie gdy do gry wchodzą osoby trzecie, co się stanie gdy pojawi się uczucie? Czy demony z przeszłości Dymitra  pozwolą na otwarcie się przed drugą osoba? Nie będę Wam tego zdradzać.

Czekałam na kontynuację historii Łucji, byłam bardzo ciekawa  jak potoczą się jej losy, co autorka dla niej wymyśliła. Większość akcji toczy się w pięknej, romantycznej Francji. Można nawet w niektórych momentach stwierdzić, że to miejsce działa na tych dwoje jak afrodyzjak. Zbliżają się do siebie, jednak jest ktoś kto inny kto zabiega o względy Łucji.

K.A. Figaro  napisała rewelacyjną kontynuacje  Prostego układu. Nie mogłam się oderwać od tej książki, pochłonęłam ja w jeden wieczór, a raczej noc.  W tej części ciągle coś się dzieje. Pojawiają się nowe postacie, które zaburzają atmosferę. I dobrze bo co chwila chciałam się dowiedzieć jak to wpłynie na nowych bohaterów.  A zakończenie, jest tak nie jasne że aż chce się dowiedzieć co było dalej.

Jeśli zainteresowała Was historia Łucji i Dymitra koniecznie przeczytajcie pierwszą część, następnie Zranione uczucia.

Wiem, że autorka skończyła kolejną część tej historii. Ukaże się ona w Walentynki. Już nie mogę się doczekać.

Znacie książki K.A.Figaro?

28 thoughts on “Zranione uczucia, K.A. Figaro”

  1. Ja ostatnio wygrałam książkę w konkursie i niestety znów kolejna na półkę ” na później” xD U mnie książki musza swoje poleżeć i odczekać. Coz…czas, czasem chęci… Praca nauka obowiązki w domu… Ale staram się czytać codziennie. Ta pewnie też by trafiła na półkę na później 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *