Makijaż brwi w dzisiejszych czasach jest dość istotny. Sam wybór kosmetyków, ich forma i aplikacja jest bardzo duży. Począwszy od kredek, paletek czy pomad. Jedną z form po które ja chętnie sięgam są cienie do makijażu brwi. Niedawno zaczęłam stosować zestaw do brwi The One Oriflame.

Kompaktowy, uniwersalny zestaw posiada wszystko, czego potrzebujesz, by zapewnić swoim brwiom zadbany, naturalny wygląd i perfekcyjne podkreślenie. Zestaw zawiera 2 cienie do brwi, 2 ścięte pędzle i wosk.

Zestaw do brwi kupimy zapakowany w kartonowe opakowanie.  Po otwarciu znajdziemy czarną małą szkatułeczkę. Opakowanie jest samo w sobie bardzo proste przy czym elegancko się prezentuje. Całość składa się z dwóch części.  W górnej znajdziemy dwa cienie oraz wosk, w dolnej szufladce dwa pędzelki, jeden do cieni drugi do wosku. Bez wątpienia plusem jest lustereczko znajdujące się w przykrywce.

Oba cienie są dobrze napignentowane w odcieniach matowych. Kolorystyka jak najbardziej mi odpowiada ponieważ lubię delikatnie podkreślić brwi. Taka forma cieni do brwi jest zdecydowanie moją ulubioną.  Makijaż nimi jest łatwy. Cienie po nabraniu na pędzelek nie osypują się, dobrze się rozprowadzają po uprzednio naniesionym wosku.  Pędzelki dołączone do zestawu choć są dość malutkie, dobrze się nimi pracuje.

Kolory cieni, jak i ich aplikacja dla mnie jest idealna. Trwałość bardzo dobra, cały dzień makijaż utrzymuje się na miejscu, nie osypuje się i nie roluje.

 

Co wybieracie do makijażu brwi? Stosujecie takie zestawy?

31 thoughts on “Zestaw do brwi, The One Oriflame”

  1. Mój zestaw do brwi to już przeżytek. Miałam okazję testować już ten u znajomej i chyba w końcu nadszedł czas by go zakupić skoro nawet twój post o nim wspomina 😉

  2. Kiedyś często sięgałam po takie zestawy. Dziś tylko pomada, ale ten zestaw mnie bardzo zainteresował. Są inne odcienie, bo ta kolorystyka dla mnie za jasna.

  3. Do makijażu brwi najczęściej sięgam po pomady lub kredki, moją ulubioną jest Feather Brow Creator z Wibo.

  4. Takich zestawów do brwi nie stosuję. Obecnie do brwi używam kremu koloryzującego i jestem z niego bardzo zadowolona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *