W naszym domu nigdy nie było samochodzików, naszą córkę zawsze interesowały lalki. Pamiętam jak zaproponowałam kupno samochodzika, jednak ona stwierdziła, że samochody są dla chłopców. Dopiero niedawno zaczęliśmy rozglądać się z za zabawkami typowo chłopięcymi. Roczny synek od niedawna zaczął zabawę pojazdami. Ostatnio czas umilają mu zabawki Dumel. Dwa zestawy z małymi samochodzikami.

 Stacja Obsługi Pojazdów

Stacja obsługi pojazdów to nowoczesny warsztat w którym naładujemy samochodziki i myjnia z obrotowymi szczotkami. Po rozłożeniu dachu znajduje się tam zjeżdżalnia.  Aby ją rozłożyć należy przycisnąć pomarańczowy przycisk. W stacji ładowania czeka kolejny ukryty mechanizm. Z tyłu umieszczony jest przycisk, po naciśnięciu na niego samochodzik wyjeżdża z podnośnika.

Wda dołączone do zestawu pojazdy grają. Po naciśnięciu czerwonych przycisków umieszczonych na górze słychać dźwięk prawdziwego samochodu. Roczne dziecko z pewnością chętnie będzie bawić się tym zestawem. Z początku było trochę trudności przy otwieraniu zjeżdżalni ale z czasem synek doszedł do wprawy.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Ekipa ratownicza Zbysia

Wym razem dziecko może wcielić się w rolę strażaka. Choć zestaw zawiera również małą karetkę i wóz policyjny. Drabina umieszczona na górze samochodu stżackiego rozkłada się, w ten sposób powstaje duża zjeżdżalnia. Samochód ma jeden przycisk z obrazkiem trąbki. Po naciśnięciu usłyszymy dźwięk prawdziwego wozu strażackiego.  Wszystkie trzy drzwi w aucie otwierają się, jest tam tyle miejsca aby zmieściły się dwa małe autka.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Zabawki przeznaczone są dla dzieci powyżej 1 roku życia. U nas zarówno synek jak  i 4 letnia córka świetnie się bawią obiema zestawami. Wymieniają się smochodzikami, zjeżdżają po zjeżdżalniach. Urządzają nawet wyścigi, te małe samochodziki dołączone do zestawów to bez wątpienia jest hit w naszym domu. Zarówno stacja jaki i auto strażackie wykonane są z plastiku. Jest to cienki plastik, może zabawki wydają się delikatne to na pewno solidnie wykonane. Nie raz już wylądowały na podłodze z dużej wysokości. Wszystko jest jednak całe nic się jak dotąd nie uszczerbiło. Przy tym są lekkie. Mały roczny człowieczek spokojnie przeniesie je z jednego pomieszczenia do drugiego.

 

Czym chętnie bawią się Wasze dzieci? Znacie zabawki z serii Dumel Discovery?

32 thoughts on “Zabawki Stacja Obsługi Pojazdów, Ekipa ratownicza Zbysia, Dumel Discovery”

  1. Takie zestawy samochodzików to wielka frajda dla maluchów, nie tylko dla chłopców 🙂

  2. Dumel ma świetne zabawki. Mój synek ma arkę Noego i chętnie się nie bawimy.

  3. Nie znam tych zabawek. Ale są jak widzę bardzo fajne. Moje dziewczyny pewnie by sie pobawiły takimi wozami 🙂

  4. Super są te samochodziki 🙂 myślę, że mój Jaś napewno z nich by się ucieszył 🙂

  5. Mój synek uwielbia takie zabawki, może mu kupię coś takiego, chociaż nie wiem gdzie będziemy trzymać te wszystkie zabawki. 🙂

  6. Bardzo pomysłowe i jak sądzę bezpieczne zabawki. Zjeżdżalnia super sprawa, ale ekipa ratownicza też powinna spodobać się dziecku 🙂

  7. Świetne te auta, już widzę jak Kazik by piszczał z radości. A niedługo dzień dziecka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *