Zabawki Stacja Obsługi Pojazdów, Ekipa ratownicza Zbysia, Dumel Discovery

W naszym domu nigdy nie było samochodzików, naszą córkę zawsze interesowały lalki. Pamiętam jak zaproponowałam kupno samochodzika, jednak ona stwierdziła, że samochody są dla chłopców. Dopiero niedawno zaczęliśmy rozglądać się z za zabawkami typowo chłopięcymi. Roczny synek od niedawna zaczął zabawę pojazdami. Ostatnio czas umilają mu zabawki Dumel. Dwa zestawy z małymi samochodzikami.

 Stacja Obsługi Pojazdów

Stacja obsługi pojazdów to nowoczesny warsztat w którym naładujemy samochodziki i myjnia z obrotowymi szczotkami. Po rozłożeniu dachu znajduje się tam zjeżdżalnia.  Aby ją rozłożyć należy przycisnąć pomarańczowy przycisk. W stacji ładowania czeka kolejny ukryty mechanizm. Z tyłu umieszczony jest przycisk, po naciśnięciu na niego samochodzik wyjeżdża z podnośnika.

Wda dołączone do zestawu pojazdy grają. Po naciśnięciu czerwonych przycisków umieszczonych na górze słychać dźwięk prawdziwego samochodu. Roczne dziecko z pewnością chętnie będzie bawić się tym zestawem. Z początku było trochę trudności przy otwieraniu zjeżdżalni ale z czasem synek doszedł do wprawy.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Ekipa ratownicza Zbysia

Wym razem dziecko może wcielić się w rolę strażaka. Choć zestaw zawiera również małą karetkę i wóz policyjny. Drabina umieszczona na górze samochodu stżackiego rozkłada się, w ten sposób powstaje duża zjeżdżalnia. Samochód ma jeden przycisk z obrazkiem trąbki. Po naciśnięciu usłyszymy dźwięk prawdziwego wozu strażackiego.  Wszystkie trzy drzwi w aucie otwierają się, jest tam tyle miejsca aby zmieściły się dwa małe autka.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Zabawki przeznaczone są dla dzieci powyżej 1 roku życia. U nas zarówno synek jak  i 4 letnia córka świetnie się bawią obiema zestawami. Wymieniają się smochodzikami, zjeżdżają po zjeżdżalniach. Urządzają nawet wyścigi, te małe samochodziki dołączone do zestawów to bez wątpienia jest hit w naszym domu. Zarówno stacja jaki i auto strażackie wykonane są z plastiku. Jest to cienki plastik, może zabawki wydają się delikatne to na pewno solidnie wykonane. Nie raz już wylądowały na podłodze z dużej wysokości. Wszystko jest jednak całe nic się jak dotąd nie uszczerbiło. Przy tym są lekkie. Mały roczny człowieczek spokojnie przeniesie je z jednego pomieszczenia do drugiego.

 

Czym chętnie bawią się Wasze dzieci? Znacie zabawki z serii Dumel Discovery?

32 myśli na temat “Zabawki Stacja Obsługi Pojazdów, Ekipa ratownicza Zbysia, Dumel Discovery

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *