Woda perfumowana NOU Bergamot

Dzięki zapachowi możemy przenieść się do innej krainy. Zgadzacie się z tym? Cytrusowe aromaty przenoszą nas w ciepłe, słonecznej Hiszpanii i sadów pomarańczy,  aromaty owocowe to dla mnie lato pełne soczystych owoców z ogrodu, morskie, tropikalne i wiele innych. Dla mnie tak właśnie jest. Ostatnio poznałam zapach NOU Bergamot.

Właśnie wkraczasz do ogrodu NOU Bergamot. Spacer rozpoczyna się od zapachów cytryny, bergamoty i kardamonu, ale po chwili wyczujesz również świeżość przed chwilą zerwanych z gałązki zielonych liści. Zamarzy ci się filiżanka orzeźwiającego napoju i wtedy, nieoczekiwanie, pojawią się zapachy jaśminu, zielonej herbaty, irysa i lilii. Dreszcz emocji popchnie cię tajemniczą alejką w głąb ogrodu. W jednym z najpiękniejszych zakamarków zielonego buszu odkryjesz drzewo cedrowe, wokół którego tańczą nuty piżma.

NUTY ZAPACHOWE:

Nuta głowy: cytryna, bergamota, kardamon, zielone liście

Nuta serca: jaśmin, zielona herbata, irys, lilia

Nuta bazy: drzewo cedrowe, piżmo

Woda perfumowana Bergamot umieszczona jest w papierowym, ofoliowanym kartoniku. Szata graficzna delikatna, przyjemna dla oka.  Znajdują się na niej kwiaty bergamota i cytrynki. Po tym możemy rozpoznać że zapach będzie mieś nutę cytrusową.  Flakonik prosty, elegancki szklany z naklejką.

Pierwsze skojarzenie po użyciu perfum. Zapach cytrusów bardzo wyczuwalny. Powiedziałabym,że ten pierwszy moment powąchania, to ktoś się pomylił to zapach typowo męskich perfum. Jednak z każdym kolejnym  razem stwierdziłam, że jest on odpowiedni dla kobiet jak i mężczyzn którzy lubią świeże, cytrusowe zapachy. Z czasem jak zapach się bardziej ulatniał, przekonał mnie do siebie. Nadal wyczuwalna jest cytryna i zarazem delikatna słodycz.

Woda NOU Bergamot utrzymuje się przez kilka godzin na ciele.

Zapach jak najbardziej mi się podoba. Myślę, że ta świeżość będzie bardziej odpowiednia dla mnie na lato. To latem wybieram rześkie zapachy.

 

Wybieracie perfumy o typowo kobiecych zapachach? Co sądzicie o takich które są uniwersalne, zarówno dla kobiet jaki  i mężczyzn?

 

 

 

 

 

45 myśli na temat “Woda perfumowana NOU Bergamot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *