Kolejny tydzień września i kolejny tydzień przedszkola przed nami. Pogoda zaczyna się pomału psuć coraz częściej u nas pada deszcz, co za tym idzie mniej zabaw na świeżym powietrzu. Jednak nuda nam nie straszna. Czas umilają nam magazyny Media Service Zawada.

Magazyn Winx Club

Magazyn dla wielbicielek wróżek z Klubu Winx – sześciu pięknych i wojowniczych przyjaciółek!
Magazyn skierowany głównie do dziewczynek w wieku 8–12 lat, fanek serialu z powodzeniem wyświetlanego w Polsce od 2004 roku.
W każdym numerze nowa komiksowa przygoda, która przeniesie cię do Wymiaru Magix. Poza tym moda z fachowym komentarzem Stelli oraz artykuły o zwierzętach – ulubiony dział Flory. Dodatkowo quizy, konkursy i zabawy.

Magazyn WinxClub to zdecydowanie oferta dla starszych dziewczynek. Umiejących czytać, gdyż w gazetce jest wiele ciekawych artykułów związanych z otaczającym nas światem. Duży komiks o „Strażniczkach Wielkiego Smok”. Propozycje ciekawych stylizacji czy techniczne ciekawostki.

Świnka Peppa

Pismo o przygodach sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki, na podstawie uwielbianego przez najmłodszych serialu animowanego, emitowanego na kanale MiniMini. „Magazyn Świnka Peppa” skierowany jest do dzieci w wieku 3–6 lat, rozpoczynających naukę czytania, pisania i liczenia.

To zdecydowanie najbardziej ulubione czasopismo moje córki. Wiele się w nim dzieje. Dużo kolorowanek, rozpoznawanie pasujących elementów  czy dwie historyjki do wysłuchania. W tym numerze tematy przewodnim jest nauka i wykonywanie zawodów. Moja córka była bardzo zafascynowana tą gazetką.

Scooby-Doo!

Magazyn pełen strrrrrasznie scoobastycznej zabawy skierowany do dziewczynek i chłopców w wieku 6–9 lat. Na łamach pisma znajdują się opowiadania, gry, zabawy i zagadki, a także konkursy z supernagrodami.

Scooby -Doo dla dzieci nie bojących się strasznych historii. Taki jest ten magazyn. Z historią, komiksem wymagającym rozwiązania zagadki, następnie sprawdzeniu wiedzy z czytanej historyjki. Znajdziemy również krzyżówkę i rebus do rozwiązania. W ” upiornym pościgu” spróbujemy  odnaleźć ukryte potwory.

Oczywiście nie zapominajmy, że do każdego magazynu dołączone są niespodzianki.

Zaciekawiło Was któreś czasopismo? Który bohater jest ulubieńcem Waszego dziecka?

36 thoughts on “WinxClub, Świnka Peppa, Scooby – Doo!, Magazyny Media Service Zawada”

  1. Fajny wpis 🙂 Znam wszystkie te 3 bajki, i choć swoje lata na szczycie chyba już przeżyły, to nadal są bardzo znane i lubiane.

  2. Pamiętam jak byłam mała że miałam pełno gazetek z winx, matko kochałam tą bajkę haha! Chrześniaczka uwielbia świnkę Peppę, byłaby szczęśliwa gdyby dostała ten magazyn

  3. Jak byłam mała, to uwielbiałam takie gazetki. Szczególnie, gdy były w nich komiksy o Kaczorze Donaldzie.

  4. Wiesz co, nie znam pozostałych, ale Świnkę Peppę żeśmy regularnie kupowały. I jest świetna. Pozostałe czasopisma jakie znam to strata pieniędzy,a dzięki Peppie Maja zaczęła interesować się literkami i nauczyła się sama liczyć.

  5. Nawet nie wiedziałam, że takie wydawnictwa są obecnie wydawane. Kuszą na tyle, że przy kolejnej wizycie u chrześniaka na pewno dołożę jedną taką gazetę 🙂

  6. Na deszczową i pochmurną pogodę idealne. Fajnie, że takie gazety powstają. Gdy byłam dzieckiem było tego dużo mniej.
    PS. Literówka w tytule posta : Madazyny Media Service Zawada

  7. Jejku jak byłam młodsza to bardzo lubiłam oglądać bajkę Winx i Scooby Doo 🙂 Świnkę Peppę oglądałam już jako nastolatka z młodszym rodzeństwem 😀 I w dzieciństwie bardzo lubiłam takie gazetki właśnie z dodatkami ze Scooby Doo :d

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *