Ułożenie fryzury i jej utrwalenie jesienią i zimą to dla mnie nie lada wyzwanie. Nie noszę czapki wiec nie mogę schować wszystkich włosów pod nią. Czasem ma ochotę wyprostować włosy, czasem je spiąć. Ale jak już zrobię fryzurę która mnie satysfakcjonuje po wyjściu na wór  coś się z nią niedobrego dzieje. Czynniki zewnętrzne wilgoć nie sprzyjają jej. Znacie to uczucie?

Wella Shockwavers pozwala zapanować na niesfornymi kosmykami w trudną pogodę.

Ultra Strong Power Hold Hairspray, Lakier do włosów

Przejmij kontrolę nad swoimi włosami i utrwal je maksymalnie. Dyscyplinuje i utrzymuje – czyli zgodnie z planem! Nie skleja i nie obciąża włosów. Możesz zmienić zdanie w ciągu dnia – bo pozwala remodelować fryzurę. A pod koniec dnia – łatwo się rozczesuje. Dodatkowo, chroni przed promieniowaniem UV i wilgocią.

Lakier Wella Shockwaves stosuje w celu utrwalenia wyprostowanych włosów. Często się tak zdarzało, po wyprostowaniu włosów, a trwa to u mnie troch czasu bo mam ich dużo, wychodząc na powietrze praktycznie od razu znikał efekt wyprostowanych włosów. Znacie to? Wilgoć i jeszcze do tego deszcz lub  śnieg sprawiały i że włosy od razu się puszyły. Po zastosowaniu lakieru włosy nadal są idealnie wyprostowane. Lakier nie ma duszącego zapachu, przyjemnie się do rozprowadza po włosach. Nie skleja, nie obciąża ich u nasady. Po całodniowej stylizacji dobrze się rozczesuje.

 Ultra Strong Power Hold Gel, Żel do stylizacji włosów

Najsilniejsze utrwalenie, stworzony dla najbardziej fantazyjnych stylizacji i na każde warunki. Pozostawia metaliczny połysk, a każdy kosmyk pozostaje na swoim miejscu dokładnie tak, jak zaplanujesz.

Baby hair to mój największy wróg gdy związuje włosy w kok. Robię to dość często jest to najwygodniejsza dla mnie fryzura podczas opieki nad dziećmi. Właśnie te krótkie, niesforne kosmyki odstające niczym różki przy czole i przy uszach. Nigdy nie mogłam sobie z nimi poradzić. Niewielka ilość żelu Ultra Strong Power Hold Gel  pozwala zapanować nad nimi. Po nałożeniu na nie żelu delikatnie je przyczesuje grzebykiem. Fryzura wygląda idealnie. Sprawdza się również przy stylizacji krótkich włosów.

Rough-Cut Putty, Pasta do stylizacji włosów

Nieład pod kontrolą – bez uczucia sztywności i lepkości – dla krótkich i średnich włosów. Po wymodelowaniu włosów, pozwoli nadać im charakter i efekt artystycznego nieładu. Świetnie sprawdza się przy średnich włosach, które potrzebują bardzo mocnego produktu, aby utrzymać kształt fryzury na długo. Nadaje matowe wykończenie i włosy pozostają naturalne i lekkie.

Pasty użyłam raz. Postanowiłam zrobić loki na włosach. Pasta dobrze podkreśliła pasma polokowanych włosów. Nadała im wygląd naturalny i nie posklejała. Włosy nie wyglądały aby został użyty do nich jakikolwiek produkt. Trochę się przy tym napracowałam. Dlatego nie użyję jej więcej. Za to w przypadku męskich krótkich włosów sprawdzi się idealnie. Nie skleja, utrzymuje włosy w pożądanym efekcie.

 

Znacie serię kosmetyków Wella Shockwaves? Czym najczęściej utrwalacie fryzurę?

21 thoughts on “Wella, Shockwaves, Ultra Strong Power Hold, Żel, lakier i pasta do stylizacji włosów”

  1. Tej serii nie znam, ale jeżeli wybieram lakier i piankę do stylizacji, to zawsze stawiam na tę, sprawdzoną markę. Jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam.

  2. Używałam już produktów Wella do stylizacji włosów i byłam bardzo zadowolona. Zresztą to marka, która na rynku jest od lat.

  3. Nie znam tej serii, ale ja rzadko stosuję produkty do stylizacji włosów – tylko na większe wyjścia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *