Tym razem propozycja dla wielbicielek bohaterki o niebieskiej buźce, czyli Vampirina. Kolejna propozycja książeczki z naklejkami od Wydawnictwa Ameet.

Vampirina jest małą wampirzycą, która właśnie przeprowadziła się z Transylwanii do Pensylwanii . Jej świat nie jest jednak wcale taki mroczny, jakby się mogło wydawać. A dzięki Tobie może stać się jeszcze barwniejszy i pełen blasku. Chcesz się o tym przekonać? Sięgnij po Zabawy z naklejkami.

W książeczce sprawdzimy jak dobrze nasze dziecko zna bajkę. Musimy dopasować postać do przypisanego imienia. Postacie to naklejki. Podobnie jak w poprzedniej książeczce kartki są śliskie. Znajdują się również zadania do wykonania, labirynt liczenie nietoperzy oraz mnóstwo naklejek.

Wasze dzieci znają Nietoperkę Vampirinę?

24 thoughts on “Vampirina. Przebieranki z Naklejkami, Wydawnictwo Ameet”

  1. Słyszałam, że dziewczynki uwielbiają tą bajkę. Taka ładnie wydana książeczka na pewno spodoba się wszystkim miłośniczkom tych wampirków 🙂

  2. Z pewnością ciekawy prezent dla malucha 😉 Ja jeszcze nie słyszałam o tej postaci. Dzieciaki strasznie lubią teraz takie „mroczne”, halloweenowe klimaty, co trochę mnie niepokoi, ale może po prostu kultura właśnie przeobraża się na naszych oczach 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *