Podobno to ostatni tak ciepły dzień kończącego się lata. Korzystamy z pięknej ciepłej pogody. Od jutra deszcz i ochłodzenie. Będziemy więcej czasu spędzać w domu. Zabawa w domu też może być fajna. Mamy propozycję dla dziewczynek. Książeczki Ubieranki naklejanki od Wydawnictwa Ameet.

 

Kraina lodu

W Arendelle jakoś dzisiaj cicho i spokojnie… Gdzie są wszyscy? No jak to – w sklepie u Oakena! Właśnie trwa fantastyczna promocja. Pomóż twoim ulubionym bohaterom wybrać ubrania i dodatki na każdą okazję. Wyszykuj ich na wizytę w saunie, na spacer oraz na bal. Do tworzenia stylizacji wykorzystaj fantastyczne naklejki wielokrotnego użytku – dzięki nim Twoje projekty będą szykowne i zachwycające.

 

Barbie

Sesja fotograficzna, wizyta w przedszkolu, podróż samolotem, występ na scenie – Barbie jest ciągle w biegu, ale zawsze chciałaby wyglądać szykownie i stylowo. Przygotuj dla swojej ulubionej bohaterki i jej przyjaciółek odpowiednie stroje na różne okazje. Pamiętaj, żeby do swoich stylizacji wykorzystać naklejki – dodadzą one blasku Twoim projektom. Przekonaj się, że projektowanie to wspaniała zabawa!

W książeczkach znajdziemy zadania polegające na ubieraniu postaci. Obie książeczki to zabawa mnóstwem naklejek. Aż 7 stron z naklejkami, małymi dużymi. Strojami czy wzorkami. Można przyklejać i odklejać. Kartki są śliakawe, dlatego jeśli coś źle przykleimy możemy to od razu zerwać i przykleić w inne miejsce. Barbie można ubrać na wiele okazji czy to na plaże lub wizytę w cukierni. Kraina lodu to śnieżne krajobrazy oraz sklep.

Na stronach mamy zadania do wykonania, ale przecież dzieci nie lubią trzymać się wytyczonych schematów. Mają ku temu okazję aby pobudzić kreatywność i nakleić naklejki w te miejsca które im odpowiadają.

Moje dziecko jest zachwycone tymi książeczkami. Zabawa w przyklejanie to ciekawe wspólne spędzenie czasu.

Wasze dzieci lubią takie książeczki?

 

22 thoughts on “Ubieranki naklejanki, Kraina lodu, Barbie, Wydawnictwo Ameet”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *