Zdawało mi się że moja córka jest największa fanką Świnki Peppy, ale jej młodszy braciszek dorównuje zapałem. Bajka o śwince jest również jego ulubioną.  Szkoda, że nie widzieliście jego uśmiechu kiedy pokazałam mu nową książeczkę  Świnka Peppa, Dotknij i Czytaj, Peppa kocha. Od razu zabraliśmy się za jej oglądanie.

Wyjątkowa publikacja skierowanych do najmłodszych czytelników. 
Czytanie historii o tym, co i kogo kocha Peppa, umilą umieszczone w książce niezwykłe elementy. Dziecko może połaskotać mięciutkiego brzuszka misia, dotknąć pięknych, złotych bucików Peppy na szczęście i wiele innych! Miłej zabawy!

Wspaniała propozycja dla maluszków poznających świat. Książeczka o grubych, tekturowych stronach. Na każdej kilka wersów opowiadania, a obok, obrazek z elementem materiału którego dziecko może podotykać. Każda strona to inny materiał, tekstura do pomacania.

Mój synek jest fanem Świnki Peppy i chętnie czytamy tę bajkę. Już wie który element z obrazka ma inną teksturę i chętnie je dotyka. Ta książeczka to wspaniała zabawa w poznawanie różnych materiałów.

Co myślicie o takich książeczkach? Może znacie książeczki z serii Dotknij i czytaj?

Książeczki-bajeczki

29 thoughts on “Świnka Peppa, Dotknij i Czytaj, Peppa kocha, Wydawnictwo Media Service Zawada”

  1. Coś w sam raz dla mojej Hani. Mimo, że broniłam się nogami i rękoma przed oglądaniem tej bajki to moja córka i tak polubiła Peppę.

  2. Bardzo lubię Peppe 🙂 Super, że Dzieciaki mają teraz takie fajne ksiązeczki 🙂

  3. Jak pokazujesz te wszystkie śliczne książeczki dla dziewczynek to aż żałuję, że mam chłopaczka .

  4. Dzieci uwielbiają takie kolorowe książeczki, a świnka Peppa to jedna z ulubionych bohaterek. Pociechy uwielbiają ją i całą jej rodzinkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *