Czytać książki zawsze lubiłam i lubię nadal. Choć nie powiem przy dwójce małych dzieci nie jest to łatwe. Kiedyś potrafiłam nie przespać pół nocy, żeby przeczytać książkę. Teraz też jestem „nocnym markiem” i wróciłam w końcu do czytania. Na blogu pierwszy raz pojawia się recenzja książki dla dorosłych.

ROMANS INNY NIŻ WSZYSTKIE!

Nieszczęśliwy wypadek odebrał Kalinie zdrowie. Wyczerpująca rehabilitacja, opieka nad młodszą siostrą Sabriną, złamane serce i niedaleka przeszłość nie dają jej ani chwili wytchnienia. Gdy wydaje się, że dziewczyna powoli wychodzi na prostą, jedna zaskakująca wiadomość stawia ją przed ogromnie trudną decyzją. Czy Kalina będzie w stanie wybaczyć Nathanowi? Czy będzie potrafiła wesprzeć mężczyznę, którego kocha, a który tak bardzo ją skrzywdził? Nathan wie, że musi przegonić własne demony, by stawić czoła problemom i zmierzyć się z tym, co przyniesie los. Razem z Kaliną będą musieli walczyć o miłość, a droga nie będzie prosta. Mur, który między sobą zbudowali, zacznie się w końcu kruszyć, jednak pewne osoby zrobią wszystko, by rozdzielić Kalinę i Nathana raz na zawsze.

Druga i ostatnia część historii Kaliny i Nathana. Opowieści o dwóch duszach, które nie potrafią bez siebie żyć, dwóch sercach, które wybijają wspólny rytm.

 

Historia opowiedziana w taki sposób, ze ciężko przestać oderwać się od niej. Kalina i Nathan uczucie połączyło ich już w pierwszym tomie, jednak nieszczęśliwy wypadek sprawił, że ich drogi rozeszły się. Dziewczyna po wypadku porusza się na wózku inwalidzkim, w rehabilitacji pomaga jej bliski przyjaciel Ed. Kalina wie że on kocha ją jak kogoś więcej niż przyjaciółkę. Jednak myślami wraca do byłego partnera. Minęło sporo czasu kiedy nie rozmawiali ze sobą.  Dziewczyna nie wie jak miała by się zachować w stosunku do niego. Jednak ich drogi znowu się spotykają, a uczucia odżywają w obojgu.  Kalina postanawia dać Nathanowi drugą, a właściwie kolejną szansę na powrót i naprawienie wszystkiego.

Nathan stara się jak może, walczy o ukochaną. Pomaga w rehabilitacji, jednak kalina wie że do pełnego zaufania jest daleka droga. Kiedy wszytko zaczyna się układać, przynajmniej takie mamy wrażenie coś staje na ich drodze.

Czy poradzą sobie z przeciwnościami losu? Czy ich uczycie jest na tyle silne żeby podołać? W końcu czy będą razem? Nie chce Wam zdradzać wiele szczegółów?

 

Czasami nie wystarczy mieć przy sobie bliskiej osoby, by czuć pewność, że wszystko się ułoży. Gdy słowa to za mało, gesty również nie są wystarczające. Co wtedy robi?

 

Zastanawiałam się czy da się przeczytać drugą część historii Kaliny i Nathana kiedy nie zapoznałam się z pierwszą częścią. Po przeczytaniu mogę powiedzieć że tak. W książce wspomniane są wątki, które wydarzyły się w pierwszym tomie. Autorka naprowadza nas do tamtych momentów. „Sponsor” to nie typowy romans, choć są takie momenty. To historia trudnej miłości. Autorka potrafi w jednej chwili zmienić nasze postrzeganie sytuacji. Już w myślach widzimy dalszy los bohaterów, aż tu nagle na następnej stronie książki zdarza się nieprzewidziana sytuacja. Ta książka taka właśnie jest nieprzewidziana. Nie wiemy do końca co stanie się u głównych bohaterów.

Jeśli lubicie historie miłosne, ale nie takie cukierkowe, takie w których co chwilę coś się dzieje polecam. Osobiście jestem pewna, że z książkami K.N. Haner spotkam się jeszcze nie raz.

Ta historia, pełna namiętności, bólu i trudnych wyborów, udowadnia, jak wielka jest siła miłości.

Data premiery: 13 luty 2019

Wydawnictwo: Editio Red

Lubicie czytać książki? Jakie gatunki najchętniej wybieracie?

 

45 thoughts on “Sponsor tom 2 – K.N. Haner”

 1. Nie przepadam za takim typem literatury. Choć w ostatnim czasie obserwuję, że jest jest coraz więcej, więc na pewno ma swoich zwolenników.

 2. Bardzo fajna recenzja! Z chęcią zagłębiła bym się w te książkę. Pozdrawiam serdecznie ☺

 3. Ja najbardziej lubię reportaże podróżnicze. Czasami zdarza mi się przeczytać coś innego, ale raczej wtedy, gdy dostanę w prezencie 😉

 4. Czytałam. Mam nawet wpis z recenzją na blogu. Bardzo podobała mi się ta książka.

  1. Też miałam ostatnio mało czasu na ksiażki, ale postanowiłam to nadrobić, bo to czysty relaks dla mnie

 5. bardzo szybko przeczytałam obie części !! czekam na więcej książek Kasi, ale jeszcze sporo mam do nadrobienia starych 🙂

 6. Uwielbiam czytać książki, najbardziej kryminały, ale jak chce odpocząć od ciężkich lektur, wybieram właśnie takie romansidła, czy młodzieżówki 😉

 7. Jestem ogromną fanką mrocznych kryminałów więc niestety ale tego typu książki jak ta z posta – przelatuję jednym okiem..A szkoda bo wiem, że wiele osób chwali sobie tego typu lekką literaturę.

 8. Czytałam obie częsci i bardzo je lubię. Śmieszine czytać tak od końca – dużo nie wiesz z części pierwszej 🙂 polecam nadrobić.

  1. Właśnie autorka mnie przekonała, zaraz lecę kupić i nadrobię pierwszą część

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *