Świeżo wyciskane soki. Pyszne, z naturalnych składników, bez dodatku cukru czy sztucznych barwników. Są idealnym uzupełnieniem diety. Nie zawsze jest czas aby takie soki samemu przygotować w domu. Smaki Victorii to soki naturalnie mętne.

Moja siostra uwielbia pić sok pomidorowy. Ja nie specjalnie przepadam za tym smakiem. Pomidory lubię bardzo, świeżo zerwane z krzaczka. Dlatego u nas sok pomidorowy powędrował do zupy. Okazał się to strzał w dziesiątkę. Smak był idealny.

Sok winogrono – grejpfrut – guawa ma piękny kolor. Smak w pierwszym momencie wyczuwamy owoce winogrona, to ich w składzie jest najwięcej. Dopiero później cierpkość grejpfruta. Pyszny po prostu. Mi bardzo pasuje takie połączenie owoców.

Soki są 100% zrobione z owoców. Nie znajdziemy w nich zagęszczaczy czy dodatkowego cukru. Cały smak pochodzi z owoców i warzyw. Jedynie sok z pomidorów ma w składzie sól. Myślę, że głównie dla lepszego przechowywania. Znajdują się w 250 ml szklanych butelkach. Naturalnie mętne i gęste soki do dobre uzupełnienie diety. Teraz kiedy jest dużo świeżych owoców sięgamy po nie. Sok jest dobrym zamiennikiem kiedy tych owoców naszych polskich jest mniej na rynku, czyli w sezonie zimowym. Soki Smaki Victorii idealnie sprawdzą się do ugaszenia pragnienie.

 

Lubicie takie soki owocowe?  Znacie soki Smaki Victorii od  Cymes?

 

32 thoughts on “Soki owocowe i warzywne, Soki Victorii, Victoria Cymes”

  1. Hmm… Chyba nie mam sklepu, w którym sprzedają soki tej firmy. Ale z soków to jedynie malinowy! No i… pomarańczowy. A samodzielnie wykonane soczki już są w piwnicy 🙂

  2. Soki są najlepsze dla naszego zdrowia. Sama jednak robię swoje ulubione.Kupowane nie zawsze są takie smaczne. Dla osób zapracowanych to oczywiście najlepsza alternatywa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *