Magazyny z dodatkowymi zabawkami, często takie kupujemy. Głównie ze względu na dodatki, które dołączone do gazetki nie są do kupienia w stacjonarnym sklepie. To właśnie te dodatki do magazynów sprawiają, że dzieci bardzo chcą je mieć. Kolorowe smoki Safiras oraz postaci z bajek Mini Mini +to główni bohaterowie magazynów Wydawnictwa Media Service Zawada.

Safiras

Dodatkowa dawka emocji wprost ze świata smoków Safiras! Do każdego numeru dołączona jest oryginalna figurka dostępna wyłącznie z magazynem – baw się nią oddzielnie bądź z zestawem Safiras dostępnym w sklepach.

Magazyn, w którym znajdziemy długi komiks. Opowiadanie o Kolorowej Tęczy. Opowiadanie mówi przygodach jednego z małych smoków. Na koniec sprawdzimy jak dziecko słuchało komiksu. Znajdziemy również obrazek do pokolorowania.  Do czasopisma dołączone są dwie saszetki z niespodzianką, figurkami Safiras.

Magazyn MiniMini+

W każdym numerze bajeczka do poczytania, strony z ulubionymi bohaterami, spięte wspólną narracją, prowadzoną przez Rybkę MiniMini. Magazyn proponuje dzieciom aktywności wspierające ich rozwój i rozbudzające ciekawość. Na stronach magazynu czekają bohaterowie znani z bajek emitowanych na kanale MiniMini+ – Wissper z magicznymi przyjaciółmi, Ciuchciaki ze Stacyjkowa, dzielny Strażak Sam z towarzyszami przygód, Świnka Peppa z rodzinką oraz wielu innych. Do każdego numeru dołączona jest wartościowa zabawka.

To chyba jedne z ulubionych magazynów mojej córki. Znajdują się w nim zadania i historyjki  z bohaterami ulubionych bajek. Na początek opowiadanie Baw się z nami, meduzami, historyjka o wodnym świecie. Szukanie różnic na plaży razem z Konikami Pony. Kontynuujemy naukę szlaczków wraz ze zwierzątkami. Strażak Sam pomoże pokaże nam wszystkie pojazdy pomagające w pracy strażaka. Do tego numeru dołączona jest masa prezentów. Jednym z nich jest książeczka Tupcio Chrupcio.

Znacie bajki z kanału MIni Mini +?

30 thoughts on “Safiras, Mini Mini + Magazyn, Wydawnictwo Media Service Zawada”

  1. Te gazetki to moja zmora.
    Moje dzieci ciągle mnie na nie naciągają, a potem rozrzucaja po całym domu niedoczytane. Ale oczywiście wyrzucić nie można, bo kiedyś przecież na pewno się za nie zabiorą i wszystkie zadania dokonczą.

  2. My ze względu na zabawki kupowaliśmy magazyn Lego Nexo Knights. Niestety się skończył z dnia na dzień kilka miesięcy temu 😒

  3. Teraz można kupić świetne rzeczy dla dzieci. Szkoda, że nie było takich cudeniek jak byłam mała.

  4. Ugh, to wszystko jeszcze przede mną, ale czasem zdarza mi się zerknąć na ofertę Mini Mini i trochę mnie przeraża to, że będę MUSIAŁA to oglądać 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *