Co dobre szybko się kończy i nasz urlop i pobyt nad morzem również. Pora wrócić do rzeczywistości. I do ulubionych gazetek i książeczek moich dzieci.  Psi patrol to bez wątpienia jedna z ulubionych bajek mojego synka. Lubi naśladowac odgłosy piesków i zawsze chętnie ogląda te bajki. Propozycja od Wydawnictwa Media Service Zawada z bohaterami Psiego patrolu to książeczka Nauka dla zucha oraz nowy magazyn Nick Jr.

 

Psi patrol “Nauka dla zucha”, Poznaj figury 

Kolorowa książka łącząca świetną zabawę i naukę – idealna dla najmłodszych pociech! Dzięki publikacji najmłodszy czytelnik w łatwy sposób nauczy się liczb oraz alfabetu w towarzystwie ulubionych bohaterów popularnej bajki „Psi Patrol”.

Nauka dla zucha Psi partol to mała poręczna książeczka o twardych kartkach. U nas sprawdziła się idealnie w podróży. Mój synek chętnie ją oglądał. Na każdej stronie przedstawiono kształty i przedmioty które mogą je mieć. Towarzyszy temu ciekawy dialog i postaci piesków znanych z dziecięcej bajki.

 

Nick Jr. Magazyn

Magazyn „Nick Jr.” adresowany jest do dzieci przedszkolnych. Powstał w oparciu o znane licencje z ramówki stacji Nick Jr., takie jak: Psi Patrol, Dora poznaje świat, Umizoomi czy Bąbelkowy świat gupików. W każdym numerze znajdą się opowiadania i mnóstwo aktywności: odnajdywanie elementów na stronie, kolorowanki, rysowanie, łączenie w pary, nauka pisania, a także rozkładówka z konkursem. W magazynie nie zabraknie aktywności edukacyjnych w formie zabaw z ulubionymi bohaterami.

Idealna propozycja dla przedszkolaka który zaczyna przygodę z pisaniem i kolorowanie jest jego pasją. W numerze bowiem znajdziemy masę obrazków do pomalowania. Będziemy szukać dobrej drogi na mapie czy tez dopasujemy odpowiedni element do obrazka.  Znajdziemy również zadania w postaci malowania ślaczków czy nauki cyferki 2. A na koniec historyjka z bohaterami Psiego patrolu.

Z tym numerem aż trzy prezenty.

Książeczki-bajeczki

32 thoughts on “Psi patrol “Nauka dla zucha”, Poznaj figury, Nick Jr. Magazyn, Media Service Zawada”

  1. To jest fajny pomysł jak przekonać dzieciaczki do nauki razem z bohaterami z ich ulubionych bajek. Moje córki obracają się w świecie koni, jednorożców i lego friends 🙂 Najbardziej cieszą je chyba te dodatki do gazetek i różne ciekawostki jakie znajdą w środku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *