Książki i ich czytanie sprawiają, że moje codzienne problemy odchodzą. Nie istnieje nic innego niż książka i skupienie się na historii w niej przedstawionej. Tak właśnie się dzieje kiedy w ręku ma  nową książkę K.N. Haner „Ring girl” .Autorka za każdym razem mnie pozytywnie zaskakuje i jej książki czytam naprawdę szybkim tempem. „Ring girl”nie pozwoliła mi na jej odłożenie i nie przeczytanie całości w jeden dzień.

 

Tłum ludzi, światła, muzyka, walka. To był mój świat. Nasz świat”.

ONA – córka byłego Mistrza Świata w boksie

ON – pretendent do tytułu

Jedna Gala Mistrzów wywraca ich życie do góry nogami.

Czy odnajdą się w świecie, który oboje równie mocno kochają, co nienawidzą?

Czy tajemnice, które mają przed sobą, nie przeszkodzą im w drodze do szczęścia?

 

Eden, młoda studenta zarządzania, której życie toczy się głównie wokół studiów. Jest córką byłego Mistrza Świata w boksie. W życiu niczego jej nie brakowało, ojciec zapewniał dach nad głową, opłacał studia, jedzenie czy ciuchy.  Jednak jej relacje z nim były trudne, jako mała dziewczynka przyglądała się jak ojciec trenuje młodych chłopców, świat boksu znała „od podszeki”. Jednak jej ojciec pragnął dla niej innego życia, to dla niego wybrała taki kierunek studiów. Tam też poznała swojego przyjaciela Cartera. Traktowała go jedynie jako dobrego kumpla, któremu mogła się zwierzyć.  Wiodła spokojne życie, nie przejmując się niczym. To z nim wybrała się na walkę bokserską, na którą dostała zaproszenia od ojca. Przyjaciel był fanem boksu, dlatego zgodził się z nim pójść.  Przypadkowo podczas wieczoru wpada na kolana znanego boksera,  Logana „Dante”. Postanawia z nim opuścić widowisko. To miał być szybki seks bez zobowiązań. Jednak sprawy przybierają inny obrót. Do niczego nie dochodzi i tych dwoje miało się już więcej nie spotkać.

Logan „Dante” Pretendent do tytułu Mistrza Świata w boksie. Wierny narzeczony, posłuszny ojcu mężczyzna. Całe swojej życie poświęca walkom i przygotowaniom do osiągnięcia wszystkiego w wymarzonym przez siebie, a może ojca sporcie. To ojciec stworzył dla niego wymyśloną narzeczoną, srogie zasady których ma się trzymać. Wszystko musi być tak jak chce tego ojciec. Jednak spotkanie Eden sprawia, że postanawia złamać kilka zasad. W tajemnicy spotyka się z dziewczyną, wyjawia jej swoje sekrety, zakochuje się w niej. Jednak Eden skrywa jeden, jedyny sekret przed mężczyzną.

Czy można budować związek na kłamstwie? Czy miłość zwycięży wszystko? O tym możecie przekonać się czytając książkę K.N. Haner RING GIRL.

Książka zaciekawiła mnie już od pierwszej strony. Historia pokazana jest oczami głównej bohaterki, Eden. Akcja toczy się w Nowym York,mieście gdzie wszystko jest możliwe. Porusza wiele relacji, córka – ojciec, syn – ojciec, jest tutaj skrywana tajemnica i kłamstwa. Książka pisana lekkim piórem, czyta się ją jednym tchem, dosłownie. Jak to bywa w książkach Kasi możemy spodziewać się nieoczekiwanego zwrotu akcji. To nie jest typowe romansidło, to opowieść o walce i nie tylko na ringu, ale w życiu. Kto nie walczy o szczęście nie osiągnie go.

 

„Bo nie ważne ile razy upadniemy. Ważne jest by przyznać się do błędów i próbować je naprawić, a potem iść dalej. Najgorzej jest stanąc w miejscu i nic nie robić. Wtedy nie będzie lepiej.”

Znacie książki K.N.Haner? Co  teraz czytacie?

Premiera 3 lipca !Wydawnictwo Kobiece

32 thoughts on “Przedpremierowo, „Ring girl” K.N.Haner”

 1. Naprawdę słyszałam wiele dobrego o tej książce, muszę ja przeczytać 🙂

 2. Według mnie, to kolejna fantastyczna powieść tej autorki. Miałam okazję ją przeczytać i ani na chwilę nie mogłam się od niej oderwać. Jest fenomenalna!

 3. Książka jest rewelacyjna. Przeczytałam jednym tchem i czułam niedosyt. Kasia zawsze sprawi, że mam ochotę na więcej….

 4. Jak wiesz – uwielbiam książki Kasi i w domu mam wszystkie oprócz serii Na Szczycie, którą planuję w najbliższym czasie zamówić. Ring Girl bardzo mi się podoba i polecam każdemu po nią sięgnąć, bez względu na ulubione gatunki 🙂

 5. Nie czytałam jeszcze książek tej autorki, ale czytałam za to wiele recenzji Ring Girl. Musze koniecznie przeczytac te książke 🙂

 6. Brzmi fajnie! Mimo tej mojej listy jeszcze nieprzeczytanych książek, chyba się jeszcze tą pozycją zainteresuje!

 7. Zgodnie z cytatem, treścią naszego życia są sukcesu i porażki, te ostatnie pozwalają się nam rozwijać, a te pierwsze dają satysfakcję. 🙂

 8. Nie znam i nie czytałam, ale niewykluczone że zajrzę do tej książki. Relacje rodzic – dziecko w tej historii bardzo mnie zaciekawiły. Okres wakacyjny to dłuższe popołudnia niż wieczory, więc więcej czasu na czytanie. Teraz czytam Sparksa:)

 9. Naprawdę książek jest interesująca. Czy uda im się zbudować więź na kłamstwie tego nie wiem ale napewno się do wiem czytając to książkę

 10. Niestety o autorce pierwszy raz słyszę – muszę to koniecznie naprawić.
  Kiedy czytałam recenzję miałam wrażenie że powstał też film w oparciu o tą książkę – głowy nie dam jednak uciąć.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *